Domena w OVH - serwer DNS OVH nie aktualizuje rekordu MX

Witam

Opiekuję się serwerem znajomego. Serwer jest postawiony na Debianie w całości przeze mnie (nie jest przejęty po kimś) i działa tam serwer www, serwer poczty z obsługą wielu domen wirtualnych i kilka innych usług. Znajomy zarządza serwerem poczty poprzez Postfix Admin (dodaje tam domeny i konta pocztowe, które lądują w bazie MySQL). Na początku serwer poczty obsługiwał tylko jdeną domenę wirtualną, niedawno dodał drugą i zgłosił się do mnie z problemem. Mianowicie wiadomości nie dochodziły na drugą domenę i błąd mówił, że serwer nie obsługuje poczty. Faktycznie, po sprawdzeniu wpisów w DNS dla nowej domeny, rekord MX wskazywał na redirect.ovh.pl. Wytłumaczyłem mu, że musi zmienić rekord MX na adres serwera pocztowego. Podał mi dane do panelu zarządzania domenami, zmieniłem rekord, odczekałem 24h i nic, odczekałem kolejne 24h i też nic. Zaparkowałem domenę na FreeDNS::42 i w panelu OVH wskazałem adresy FreeDNS::42. W efekcie, po 2h dane się zaktualizowały i wiadomości dochodzą bez problemu. Konto na FreeDNS::42 należy do mnie, a podejrzewam, że znajomy wolałby mieć dostęp do konta i możliwość zarządzania własną domeną. Czy ktoś korzysta może z usług OVH i zna rozwiązanie problemu? Wyłączyłem DNSSEC i rekordy nadal się nie aktualizowały. Dopiero zmiana serwera DNS przyniosła efekt. Pierwsza domena była rejestrowana u innego usługodawcy i jest na innym serwerze DNS i z nią nigdy nie było problemu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,

roobal