Domena z nazwa.pl na hostingu hostinger.pl

Witam

Mam darmowy hosting na serwerach hostinger.pl - stworzyłem stronę z darmową domeną, a na nazwa.pl wykupiłem domenę.
W nazwa.pl wszedłem do zakładki Panel klienta i w konfiguracji domeny zmieniłem Zewnętrzne adresy DNS, a adresy hostinger.pl
ns1.hostinger.pl
ns2.hostinger.pl
ns3.hostinger.pl

To tyle. Minęło 48h, a domena z nazwa.pl jest nieaktywna. Po wejściu na nią, nie pojawia się już reklama z nazwa.pl, tylko szare tło:

Ta witryna jest nieosiągalna

Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera antyki-meble.sklep.pl.

 

DNS’y zostały więc podmienione na zewnętrzne, ale hostinger.pl jakby nie widział tej domeny.
Zrobiłem coś nie tak? Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

A dodałeś domene na hostinger?

Miałbym dodać domenę którą zarejestrowałem na nazwa.pl? Gdzie i jak to zrobić?
Jedyne co zrobiłem, to zmieniłem DNS na nazwa.pl na DNS z hostinger.pl.

Na hostinger nie zmieniałem żadnych ustawień. Mam tam darmowy hosting i DARMOWĄ domenę od nich…

 

EDIT:
Jest problem, na hostinger.pl, gdy chcę dodać domenę z nazwa.pl, pojawia się informacja, że domena jest nieprawidłowa. Na nazwa.pl wykupiłem domenę z końcówką .sklep.pl (czyli np. www.mojeimię.sklep.pl).
Czy to jest problem? Domena .sklep.pl jest nieprawidłowa i nie dodam jej do hostinger.pl? Pojawia się info, że prawidłowa domena to np. “domena.pl:smiley: Czyli domene.sklep.pl jest nieprawidłowa :smiley:

Problem jest ponieważ sklep.pl to zwykła domena i sprzedawane są subdomeny tej domeny. Sytuacja inaczej wygląda niż w przypadku głównych domen. Napisz do hostinger z problemem może coś zaradzą. Mógłbyś też spróbować zamiast dodawać mojsklep.sklep.pl dodać na hostinger najpierw sklep.pl a potem utworzyć subdomene ze swoją nazwą i ją podpiąć do odpowiedniego katalogu na serwerze. Rozwiązanie będzie bardzo brzydkie i jeśli ktoś już tak zrobił na hostinger to na 90% nie zrobisz tego kolejny raz dopóki druga osoba nie usunie swoich ustawień.

W jakim celu bezpłatne konto i najdroższe przedłużenie domeny? Rejestracja za darmo pewnie, tak?

A tam na tym hostingrze nie ma żadnego wsparcia?