Domniemanie niewinności

Przez ostatnie pół roku (około) czytałem regulamin tego forum i każdego następnego dnia moje zdziwienie narastało, gdy cały czas był on (regulamin) taki sam… Moje zdanie jest takie, że jest on fatalny. Zupełnie niezrozumiały dla szarego użytkownika… Za długi i mętny. Dla mnie (szarego użytkownika tego forum)…

O przepraszam… “Ostatnia aktualizacja: 25.01.2007r.” - no to nie jest tak źle jak myślałem… Ale i tak może być lepiej.

Oświadczam, że nie będę przestrzegał regulaminu, którego nie rozumiem.

Niżej podpisany,

Pawek.

PS Dla przyjaciół z tego forum - Paweł.

PS 2 Jeszcze pytanko nasunęło mi się na myśl… Co to za moderator, który ukrywa swoją obecność na forum?

A co zrobisz jak któryś modek albo admin oświadczy że nie ma miejsca na forum dla userów z takim stażem jak Ty, którzy palą głupa ??

Tak jak i każdy inny ma prawo do bycia na niewidoku

Założę nowe konto.

:?

Czy ktoś w tym regulaminie wali jakimiś paragrafami KK, przez co jest taki niezrozumiały? Nie. Wystarczy kilka minut. Skupić się i wiesz wszystko. Trzeba tylko chcieć…

Nie będę tego komentować, bo tak naprawdę nie ma czego. Jak chcesz oświadczać takie rzeczy, to załóż bloga.

Czy to rozumiesz ?? Czy też masz problem ??

Zamykam.

Zgadzam się. Ale mało chcenia, bo forum rozrasta się nieskończoność, a wystarczy poszukać - tutaj już naprawdę wiele napisano.

To wylecisz prędzej niż myślisz

EOT