Domniemanie niewinności

(system) #1

Przez ostatnie pół roku (około) czytałem regulamin tego forum i każdego następnego dnia moje zdziwienie narastało, gdy cały czas był on (regulamin) taki sam... Moje zdanie jest takie, że jest on fatalny. Zupełnie niezrozumiały dla szarego użytkownika.... Za długi i mętny. Dla mnie (szarego użytkownika tego forum)...

O przepraszam... "Ostatnia aktualizacja: 25.01.2007r." - no to nie jest tak źle jak myślałem... Ale i tak może być lepiej.

Oświadczam, że nie będę przestrzegał regulaminu, którego nie rozumiem.

Niżej podpisany,

Pawek.

PS Dla przyjaciół z tego forum - Paweł.

PS 2 Jeszcze pytanko nasunęło mi się na myśl... Co to za moderator, który ukrywa swoją obecność na forum?

(fiesta) #2

A co zrobisz jak któryś modek albo admin oświadczy że nie ma miejsca na forum dla userów z takim stażem jak Ty, którzy palą głupa ??

Tak jak i każdy inny ma prawo do bycia na niewidoku

8)

(system) #3

Założę nowe konto.

(Arek F.) #4

:?

Czy ktoś w tym regulaminie wali jakimiś paragrafami KK, przez co jest taki niezrozumiały? Nie. Wystarczy kilka minut. Skupić się i wiesz wszystko. Trzeba tylko chcieć...

(Monczkin) #5

Nie będę tego komentować, bo tak naprawdę nie ma czego. Jak chcesz oświadczać takie rzeczy, to załóż bloga.

Czy to rozumiesz ?? Czy też masz problem ??

Zamykam.

(system) #6

Zgadzam się. Ale mało chcenia, bo forum rozrasta się nieskończoność, a wystarczy poszukać - tutaj już naprawdę wiele napisano.

(lazikar) #7

To wylecisz prędzej niż myślisz

EOT