Domyślne ustawienia FF po restercie kompa

Witam Gdy padł mi net i miałem problem z połączeniem (bezprzewodowy net) zresetowałem kompa bo jak mi się taka sytuacja zdarzała to restart pomagał (gdy próbował się połączyc bez resetowania to błąd wyskoczył).

I po restarcie załączam firefoxa a tu strony z zakładek usunięte motyw domyślny i zniknła mi zakładaka “aktualności” która zawsze instalowała się wraz z FF itp itd po usunięciu i ponownym zainstalowaniu nic sie niezmieniło pomimo używania ccleanera w końcu znalazłem folder “dane aplikacji” i usunołem wszystko co związane z Mozillą i po ponownym zainstalowaniu wszystko jest ok ale zastanawia mnie czemu po restarcie kompa tak się stało? (wersja 2.0.0.5)

<<< o restart ci chodzi czy reset

Też raz tak miałem i po reinstalacji ff problem zniknął, tak jak u ciebie.

Ale, to co mnie wkurzyło to utrata wszystkich bookmarks. Więc znalazłem:

http://mozillapl.org/forum/about-24067. … domy%B6lne

Nie było okazji do testu, bo od tamtej pory nie maiłem crasha.

Ah i polecam to: http://www.mozillapl.org/forum/about-22348.html

Znajdują się tam linki, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów z Firefoxem.

ok dzięki, mi to się zdarzało pierwszy raz i mam nadzieje że ostatni mojemu koledze przytrafia się to bardzo często i on po prostu za eksportował se zakładki do pliku: zakładki/zarządzaj zakładkami…/plik/eksportuj i zapisz a potem jak mu się to przydarzy daje to samo tylko zamiast eksportuj da importuj wybiera plik i jest ok. (chodziło mi o reset kompa)