Domyślnie restart kompa przy uruchmianiu 3ds max 9 y 2008

Witam!

Przeszukałem forum i znalazłem nieco na ten temat, jednak w żadnym wątku problem nie był do końca

rozwiązany.

Złożyłem sobie nowego kompa:

CORE 2 QUAD Q6600 2.4GHz

GIGABYTE GA-P35-DS3P Intel P35 Socket 775

GEIL DDR2 2048MB PC800 DUAL 2 x 1024

EVGA GeForce 8600GTS 512MB DDR3/128bit

CHIEFTEC GPS-450AA-101A ATX 450 Watt

Przez jakiś czas wszystko działało dobrze, ale od paru dni kiedy włączam maxa 9 czy 2008 (oba z servicepackami i hotfixami), wyskakuje mi niebieski ekran i resetuje się komp. Mam windowsa XP SP2.

Jedyne do czego udało mi się dojść, to wyłączenie restartu podczas awarii, dzięki czemu mogłem sfotografować niebieski ekran. 3dsmax jest mi potrzebny do pracy i szkoły, więc jego nie działanie przysparza mi wielu problemów.

komunikatah0.jpg

Kilka osób, u których wystąpił podobny przypadek, musiało tylko zrobić coś z plikami sterownika, bo w komunikacie było podane co jest źle.

Z tego co jest napisane u mnie, nie wiele rozumiem, a boję się grzebać w biosie, żeby jeszcze bardziej czegoś nie zwalić.

Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty i directX 9.0c. System na tym kompie jest w miarę świeży i nie mam na nim za wiele, więc mógłbym sformatować dysk i instalować go od nowa. Oczywiście jeżeli to miało by coś pomóc.

Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale mniej więcej w tym samym czasie padły mi 3 programy antywirusowe.

Do komputera podłączyłem stary dysk, na którym panoszyło mi się ufo.exe i skanowałem go. Programy: Norton antyvirus, avira antivir i spybot search destroy.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam.