Domyslny rejestr windows xp

Siema, nieznam się kompletnie na komputerach. Da się zrobić tak, żeby rejestr był taki jak odrazu po formacie ?

Tak, teoretycznie się da, tylko w jakim celu chcesz tak przywracać system?

Wklepałem pare niepotrzebnych rzeczy do rejestru, i zbytnio nie wiem jak to usunąć więc chciałbym zrobić to co opisałem w temacie. To jak ? wytlumaczy ktos ? A, i czy cofniecie systemu naprzyklad do poczatku czerwca pomogloby ?

Przywracając system “do tyłu”, przywrócisz również stan rejestru na wybrany termin przywracania. Operacja ta jednak nie zawsze kończy się powodzeniem, ale spróbować warto.

Bzdura, bo i tak jakieś wpisy zostaną. Niestety uinstallery mają to do siebie, że niestety nie kasują z rejestru wszystkich wpisów danego programu. espress, da się przywrócić rejestr do stanu oryginalnego, ale niestety jak to zrobisz większość softu może przestać działać i również programy wymagające klucza mogą się zdeaktywować, bo może się właśnie okazać, iż klucz produktu przechowywany jest w rejestrze, tak więc odradzam. Domyślam się, że wpisy wkleiłeś do notatnika i zapisywałeś jaki plik reg, tak więc po pierwszym nawiasie kwadratowym wstawiasz minus dla wszystkich wpisów, zapisujesz zmiany, ponownie uruchamiasz plik, zgadzasz się na dodanie do rejestru, resetujesz kompa i wpisów juz nie będzie. Jeżeli wpisy dodawałeś ręcznie przez regedit i nie pamiętasz gdzie były utworzone, to zostaje przywracanie systemu, natomiast jeżeli nie masz punktu przywracania, to najprościej jest zainstalowac na nowo Windowsa, ponieważ nawet jak przywrócisz rejestr do stanu pierwotnego, to i tak będziesz musiał wszystkie programy łącznie ze sterownikami i również swoją drogą możliwe też, że stracisz w tym momencie dostęp do swojego konta oraz co za tym idzie stracisz wszystkie dane jakie masz w moich dokumentach, pulpicie,moich obrazach itd. Ja właśnie tak kiedyś tak właśnie miałem po przywróceniu rejestru do stanu pierwotnego i do dzisiaj nawet nie wiem jak mi się udało się przywrócić moje konto do użytku…