Doom 3 a Resident Evil 4

Jaki RE4 ma klimat ? Czy jest podobna do dooma 3 ? Mozna sie wystraszyc grajas w ta gre ? Klimat rowniez

trzyma w napieciu ?

bardzo fajna gierka, polecam. Klimatem trochę odbiega od Doom’a przynajmniej dla mnie…ale można się przestraszyć…chociaż jeżeli chodzi o gry typu survival-horror to RE 4 nie jest brylantem…polecam Ci coś innego…pozatym w doomie masz widok na broń a w RE4 z pleców więc to jakaś różnica jest…

Z horrorów to zdecydowanie polecam Silent Hill. W Residencie momentami można sie przestraszyć, ale wątpie by hordy zombie w jakiejś wsi byly straszne.

Ogółem to fabuła kręci się wokół uratowania czyjejś córki (prezydenta USA?).

W Silenth Hill jest zecydowanie lepszy klimat…z każdego rogu może wyjść monstrum, do tego muzyka i otoczenie sprawiają wrażenie strachu :wink:

Dla tych z mocnymi nerwami polecam grać w taki gry wieczorami :smiley:

Bynajmniej ja tak robię z F.E.A.R. grając w ‘egpiskich ciemnościach’ momentami można się naprawdę ostro przestraszyć :stuck_out_tongue:

A ja tam z horrorów to uwielbiam obie części Penumbry. (Penumbra: Overture Episode One, Penumbra: Black Pluage Episode Two) Grałem w obie części i muszę przyznać, że to jest jeden z najstraszniejszych horrorów-gier w jakie grałem… Tylko trochę krótkie, ale WARTO! To jest cała historia więc jak grać to trzeba zacząć od Overture :twisted:

Nieraz to z krzesła można było spaść… Przeszedłem te gry po kilka razy i mam je dalej zainstalowane… :smiley: