Doom 3 a Resident Evil 4


(Oia2) #1

Jaki RE4 ma klimat ? Czy jest podobna do dooma 3 ? Mozna sie wystraszyc grajas w ta gre ? Klimat rowniez

trzyma w napieciu ?


(pozdro) #2

bardzo fajna gierka, polecam. Klimatem trochę odbiega od Doom'a przynajmniej dla mnie...ale można się przestraszyć...chociaż jeżeli chodzi o gry typu survival-horror to RE 4 nie jest brylantem...polecam Ci coś innego...pozatym w doomie masz widok na broń a w RE4 z pleców więc to jakaś różnica jest...


(Sevrild) #3

Z horrorów to zdecydowanie polecam Silent Hill. W Residencie momentami można sie przestraszyć, ale wątpie by hordy zombie w jakiejś wsi byly straszne.

Ogółem to fabuła kręci się wokół uratowania czyjejś córki (prezydenta USA?).

W Silenth Hill jest zecydowanie lepszy klimat...z każdego rogu może wyjść monstrum, do tego muzyka i otoczenie sprawiają wrażenie strachu :wink:

Dla tych z mocnymi nerwami polecam grać w taki gry wieczorami :smiley:

Bynajmniej ja tak robię z F.E.A.R. grając w 'egpiskich ciemnościach' momentami można się naprawdę ostro przestraszyć :stuck_out_tongue:


(george32801) #4

A ja tam z horrorów to uwielbiam obie części Penumbry. (Penumbra: Overture Episode One, Penumbra: Black Pluage Episode Two) Grałem w obie części i muszę przyznać, że to jest jeden z najstraszniejszych horrorów-gier w jakie grałem.. Tylko trochę krótkie, ale WARTO! To jest cała historia więc jak grać to trzeba zacząć od Overture :twisted:

Nieraz to z krzesła można było spaść.. Przeszedłem te gry po kilka razy i mam je dalej zainstalowane.. :smiley: