Doom 3 i problem ze zmianą rozdzielczości i grafiki

Witam! Niedawno zachciało mi się dla przypomnienia popykać w Doom 3:) Niestety po instalacji gra owszem wlancza sie i działa ale nie moge ustawic wyzszej rozdzielczości ani zmienic ustawien grafiki,tzn zmieniam,ustawiam tak jak bym chciał i po wcisnieciu ok wyswietla mi sie komunikat że wprowadzone zmiany wprowadz się po po ponownym uruchomieniu gry,no wiec tak robie ale wszystko wraca do stanu poprzedniego i nic sie nie zmienia,moge tak probowac nonstop i nic,Uzywam Windows 7 service pack1 ,proboje rowniez gre uruchomic w trybie windows xp ale to tez nic nie daje,wie ktoś jak mógłbym podołać z tym problemem???

Może jest problem na poziomie uprawnień do zapisu. Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Lub ręcznie wprowadzić zmiany w pliku > DoomConfig.cfg < - ten plik jest bodajże tylko do odczytu i chyba przez to są problemy.

np

Resztę znajdziesz w necie - DoomConfig.cfg

masz za dobry komputer też tak miałem a na starszym działało :smiley:

Oczywiście Patch 1.20 i Hotfix 1.21 zainstalowane ? Opcjonalnie Resurrection of Evil zainstalowane ?

Mi DooM 3 z dodatkiem Resurrection of Evil działają idealnie pod Windows 7 x64. Ale ludzie zazwyczaj nie instalują łat (dla systemu i dla gier) a potem się dziwią że im jakaś starsza gra nie działa.