DooM 3 . Laguje Przy Akcjach . Pomocy!

Ostatnio…Grałem Sobie w Dooma III , Przyznaje Jest się czasem czego bać , ale wróćmy do tematu.

Wchodze w Options , ustawienia Grafiki “Przeskanuj Sprzęt Aby Wybrać Optymalne Wymagania” = Klikam , Wchodze Buuum . Straszne lagi . Wychodzę daje roz. na 800x600 Jakość grafiki średnia . Wchodze…Troche mniej… Minimalne…Nie da sie grac. -,- .

W Innych Grach Które są bardziej Wymagające Lagów nie mam . Dlaczego tak mam tylko w DooM’ie Skoro tak gra ma takie wymagania?

WYMAGANIA MINIMALNE

|CPU| Intel Pentium 4 1.5 GHz | AMD Athlon XP 1.3 GHz

|GPU| NVIDIA GeForce 3 | ATI Radeon 8500

|RAM| 384 MB

|HDD| 2.2 GB

|SYS| Win 2000 | Win XP

WYMAGANIA ZALECANE

|CPU| Intel Pentium 4 2.2 GHz | AMD Athlon XP 1.8 GHz

|GPU| Dowolna karta posiadająca 128 MB pamięci

|RAM| 512 MB

|HDD| 4 GB

|SYS| Win XP

Mój Sprzęt:Pentium D 820 2.80Ghz DualCore

GeForce 7100GS Podkręcana 600Mb pamięci Taktowanie zegara 400MHz

Ram:2GB

System Win Xp

Mój sprzęt Jest znacznie lepszy , Niż napisany tutaj . Nie tyle co lepszy , lecz jest wydajniejszy . Więc dlaczego tak tnie? ;O

Twój sprzęt ma bardzo słabiutką kartę graficzną. Podkręcanie i przydzielenie gigabajtów pamięci nic nie zmienia.

Popatrz sobie na wykres po lewej. Test z epoki. Swojej karty grafiki szukaj na samym dole.

http://benchit.pl/karty+graficzne/NVIDI … /GS/128/65

Powiadasz wymienić kartę? ; Na jaką ? Starczy GTX520? :smiley:

By pograć w Doom’a na full detalach?

Resztę sprzętu masz za słabe,procesor Intel Pentium Dual Core to też słabizna,zasilacz ok,procek jakiś Core 2 Duo E6xxx,E7xxx i karta np.Radeon 4850 czy lepsza,ale nie wykorzystasz jej potencjału przy słabym procesorze,te wykresy wydajności mogą ci pomóc,gdzieś musisz Core2Duo kupić,zwróć uwagę że na tych wykresach masz Core 2Duo 6600 i zestawienie kart graficznych.

Więc czeka cię wymiana Procesora i karty,albo zmiana platformy,zasilacz masz ok. Corsair 650W.

Mam

płyta GA-M720-US3

procesor AMD Athlon 7850 X2

pamięć 2 GB ram

grafika ASUS E-AH 4850 HD 1GB

Zasilacz Cheftec 450W CTG-A80 Plus

i Doom3 chodzi ok.

Na Full Detale potrzebujesz wydajnej karty z min 512MB ram

Thx . Ona ma 512mb ;D karta :stuck_out_tongue: . Temat do zamknięcia :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aby Doom 3 chodził na maksymalnych detalach musisz mieć kartę o wydajności porównywalnej do 7950GT lub wyżej z minimum 512MB a najlepiej z 768MB na pokładzie. Do tego oczywiście wgrałeś patch 1.30 i 1.31 ?

Nie , Nie wgrywałem żadnego Patcha . Patch Dodaje Jakieś Polepszenie Wydajności Czy cos?

Poprawia całą masę błędów, wydajność gry oraz zgodność z Vista/7. Do tego jak chcesz zagrać w dodatek RoE to musisz zaktualizować grę bo dodatek wymaga podstawki w wersji minimum 1.20

Thx . Patch mi znacznie pomógł , teraz leci mi gładko .