DOOM 3 oryginal wersja franuska 10 euro poszlo w bloto echhh

Mam problem moze wyda sie on wam glupi ale ja mam juz dosc wkurzam sie na maksa co robic MAM DOOM 3 oryginal wersja PL kupilem niedawno oryginal dodatem do niego resurection of evil wersja francuska nie zalezy mi na polskich dialogach ani takich tam moze byc jezyk dowolny w grze byle by ruszyla a tu pech wyskakuje mi komunikat ze gra nie moze byc uruchomiona z wersja polska czemu ? co mam zrobic ??

moj e-mail

JIMBOU@poczta.onet.pl

sprobuj reinstalke gry i zanim pierwszy raz uruchomisz zainnstaluj spolszczenie.

Proszę zmienić tytuł na konkretny.

YAHHA : eee gdzie kupiłeś tą francuską wersje ? Bo coś mi się zdaje że masz pirata :slight_smile:

PS: Dodatek korzysta pewnie z bibliotek podstawowej ver. więc sobie nie pograsz -> różne języki

Bardzo łatwo można zmienić polską wersję na angielską, i pewnie tak samo jest z francuską. Kwestia zmiany paru ustawień w konfigu i wywalenia pliku. Gorzej bedzie z instalatorem, ale pewnie i na to jest rada.

Poszukaj gdzies w necie, bo ja sam Dooma nie mam, więc ci nie doradzę.

MAM ORYGINALNA WERSJE FRANCUSKA kupiona we FRANCJI jak ktos chce moge zalatwic zafoliowana za 10 euro ew rownowartosc

a nie możesz zmienić wersji Polskiej na francuską, zainstalować i zmienić na polska ew. angielska ? :stuck_out_tongue:

MAM ORYGINAL z polska wersja jezykowa i dodatek rowniez oryginal z francuska wersja jezykowa JAK U LICHA MAM ZROBIC BO polska wersja nie miala dialogow ani lektora po polsku i by byla francuska wersja no wybaczcie hakerem nie jestem chodzi mi o to czy da sie to jakos zainstalowac ten dodatek do polskiego oryginalu jesli NIE to powiedzcie ze nie i luz 10 euro w bloto bo pewnie polskiego dystybutora sie nie doczekamy i jak tu oryginaly kupowac jak bym mial PORATA DOOM i dodatek tez to by nie bylo problemu echhh

Rozumiesz to zdanie ?

Tak naturalnie ze rozumiem ale mam pelna polska wersje bazowa nie ma tam wyboru jezyka zalaczam instaluj i idzie samo po polsku zmieniam tylko CDki i tu jest bol napisalem do wsparcia technicznego poslkiego dystrybutora ale nie sadze by to cos dalo chyba pozostanie mi kupno DOOM3 w wersji francuskiej i skoncza sie klopoty ale to juz nie jest 10 euro tylko 40 i dlatego pytam was o rade moze jest jakis sposob moze gdybym mial pirata i to i dodatek nie bylo by klopotu ale nie zagral bym w sieci a tak chcialem dobrze cieszylem sie i masz klapa czekam moze ktos wpadnie na pomysl jak to obejsc jak odpalic ten dodatek :frowning: