DooM 3

Co sądzicie o doomie3 i nadchodzącym dodatku.

totalnie beznadziejna gra… wydałem ponad 100 złotych na ten chłam… marna reprodukcja Half - Life`a (z 1998 roku! !!

o dodatku nieco czytałem, ale jeżeli będę w niego grał to tylko wtedy gdy ktoś już zrobi to wcześniej i powie mi że warto :!: :!:

DOOM 3…co tu duzo mowic, droga, slaba, z wielkimi wymaganiami:)…po pierwsze, nikt nie bedzie kupowac sprzetu woego do jednej gierki(chyba ze maniak jakis:P) po drugie, gra jest taka bez sensu ze az poraza…tylko chodzisz i rozwalasz potwory:D:D…po 3. lvle wedlug mnie sa zlekka niedopracowane"podobne"czasami do siebie…i monotonne

Tutaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=doom%2A była prowadzona podobna dyskusja.

czyli wszystko jasne… :smiley: ta gra to syf i tyle… ale wiadomo co kto lubi :smiley:

Syf na maksa, zauważylem taką ciekawostkę : Na stronie http://www.exe.com.pl jest do kupienia wersja po polsku Doom’a III za 99 zł, a wersja angielska za 199 zł. O czym to świadczy ?

o tym, ze polskie wersje moga byc tansze.

chodzi o to, ze taka wersja zlokalizowana nie sprzeda sie za granica, a my jednak mozemy kupic gre za pol ceny tego co kosztuje za naszymi granicami. powinienes sie cieszyc a nie narzekac.

sam niedawno kupilem po okazyjnej cenie D3 w wersji angielskiej, jeszcze sporo taniej niz ta polska i jak zaczalem grac na swoim komputerku (wczesniej u kolesia i nie podobalo mi sie)… to teraz stwierdzilem, ze calkiem przyjemnie sie giercuje, nie jest to jakas wybitnie fajna FPP, ale napewno nie mozna powiedziec, ze syf.

nie mam bardzo wypasionego sprzetu, ale po wylaczeniu paru funkcji graficznych dziala bardzo sprawnie i calkiem milo sie gra… przy tym nie wyglada wcale duzo gorzej.

nie ma sie z czego cieszyc, jak gra jest do kitu

typowa gra o niczym dla zabicia czasu - choć i tak na dłuższą metę się nie da bo się szybko nudzi… poziomy niemal identyczne i ciągle te same boboki i tak w koło macieju… denna gra i tyle… :twisted: w Vietcong sobie zagrajcie to jest miodzik :rotfl:

nic dodać nic ujac …

pozdrawiam :wink:

probowalem kiedys tego Vietconga… nedza… wiec jak widac wszystko zalezy co komu sie podoba.

a jezeli chodzi o cene, mowilem ogolnie… tak sa sprzedawane rozne tytuly wychadzace w wersji zlokalizowanej.

Zawiodłem się na tej grze :frowning: Far Cry i Half Life bija ją na głowe.Doom jest monotonny i chwilami nudny a i fabuła to dno

do bani… Masakryczne wymagania, zero fabuły - totalny bezsens. Gra dla psycholi :lol:

uwazasz, ze jak lubie postrzelac dla odprezenia w doomie to jestem psycholem? latwo ci okreslic kogos.

doszukujesz sie fabuuly w FPP?

nie wiedziales w menu OPTIONS?

Medal of Honor: Allied Assault

Project I.G.I

Vietcong

Half - Life

Soldier of Fortune

Return to Castle Wolfenstein

i mogę tak jeszcze powymieniać trochę… to są gry FPP z fabułą… coś się w nich dzieje i o coś w nich chodzi…

DooM 3 jest zupełnie bez sensu… zawsze chodzi o to samo; ciemne korytarze i boboki z każdej strony… tylko walisz czym i w co popadnie… gra bardzo mało ambitna… dla mało wymagających w sam raz :stuck_out_tongue:

wiec dobrze napisalem… doszukujesz sie… to tylko namiastka fabuly… a chodzi tylko o rozwalke, nic wiecej.

zreszta gralem w wiekszosc z tych tytulow i taka sama tam fabula jak w d3… no moze oprocz moha, bo oparte na prawdziwej historii.

no dokladnie dla malo wymagajacych… w dooma gram po to zeby postrzelac, w polowie lat dziewiecdziesiatych gralem w dwie pierwsze czesci… tam tez strzelalem i czekalem na cos takiego w doom 3… dostalem to.

a jezeli oczekiwales od tego jakiesc gry fabularnej to czekales zapewne na inny tytul.

wiesz sądząc po bardzo hucznych zapowiedziach DooM3 miał być hitem nad hitami… i na tym się skończyło!! nie będę się powtarzał, jak większość twierdzę, że jest to przeciętna - wręcz słaba i nudna gra… z tymi wymaganiami mogli się już chociaż poszczycić inwencją twórczą :slight_smile:

o wiele wiele wiele przyjemniej rozpieprza się potworki w Painkiller :lol: tam jest to co w grze najważniejsze… miodność !!

nie czytam, a co wazniejsze nie wierze w reklamy… moze dlatego nie zawiodlem sie?

być może… ale od rozgłosu nowego DooMa nie dało się uciec… przynajmniej mnie… lubisz to grasz, ja to wyrzuciłem w najciemniejszy kąt :lol:

doom 3 to jest niezła gra ale sa lepsze gry z tej samej półki :smiley: