Doom iii

Witam ma prośbę co sądzicie o wymaganiach tej kultowej gierki?? :

3 Ghz procek

1 GB ram

no i min. 128 MB grafika??

optymalne to :

1.5 Ghz procek

384 MB ram

grafika 64 MB

według mnie to lekka przesada :smiley: lecz kto chce sobie pograć w tak wciągającą gierkę musi się zaopatrzyć w taki sprzęt… optymalny sprzęt ma mój qmpel i mu się ogromnie tnie więc radzę tę pierwszą opcję (Procka, RAM-u, Grafiki) pytanie czy ta gra na naszym biednym rynku nabędzie klientów???

Nieee, to nie jest lekka przesada tylko DUŻA przesada. Procek nie odgrywa dużej roli w tej gierce, wystarczy 1 lub góra 1.5 GHZ. Ramu, to wiadomo: 256 wystarczy. Grafika 64MB też wystarczy. Można przecież pograć sobie na “medium” nie na “high”.

no tylko że qmpel ma taki sprzęt a nawet lepszy i na medium mu sie tnie :smiley:

ta gra to badziew!! :slight_smile: przereklamowany syf nakręcający konta bankowe producentom części komputerowych!! nie grajcie w to ludzie - normalni!!

Święta prawda, można zrobić z siebie Tumana

Ja gralem u kumpla no proc 15 karta 64 i 512 ramu i nie bylo prawie momentow zeby sie cielo!!

no ja też tak śadze i liczyłem że będą zdania na “-” :stuck_out_tongue:

trza sie oswajac z mysla, ze albo sie inwestuje w kompa i sie gra w nowe gry, albo sie nieinwestuje i gra sie w pasjansa i strip pokera :lol:

Gra Doom3 jest przykładm jak bardzo zaawansowana technika jest uzywana do nowoczenych aplikacji graficznych i co zatym idzie wymagania sprzetowe rosną :twisted:

@DUCH mowa jest o wymaganiach :stuck_out_tongue:

zaraz beda rpgi z ywmaganiami jak doom to dopiero bedzie sie mozna pochlastać :lol: lub simsy na takich wymaganiami :lol:

jak na taka gire to wymagania sa zbyt wysokie :evil:

Amd 2000Xp 512 ram i radeon 9500 i na high mozna spokojnie grać.

Jeszcze tylko dobre słuchawki i noc do zarwania:)))))))))))

Aproppsss

Jak myślicie jak bedzie wyglądało następne dziecko z ID Software za 5 lat???

Chełm i do tworek!

:twisted:

pewnie będzie jeszcze bardziej idiotyczne niż to, którym się teraz zachwycacie!! :!: :crazyeyes:

bez takich! !!

kto się nie zachwyca RÓWNIEŻ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

no nie wiem :smiley: :!:

mnie sie tam podoba :slight_smile: a wymagania Doom-a3 sa pierwszymi , ktore sa tak wysokie, dlatego wszyscy nadaja, ze to chore, spokojnie zaraz kazda gra bedzie miec takie, wiec bez obaw :twisted:

nom… teraz tylko najnowsze gierki będą oparte o taki sprzęt (Quake IV, NFSU,CMR V) i wiele innych :stuck_out_tongue:

dzis widziałem Doom3 na ustawieniach very high na GeForce6800GT(1500zł) i powala obraz :twisted:

no a jak :smiley: :!:

Z chęcią bym pograł, ale dlaczego to działa tylko pod Win2K/WinXP. Łudziłem się, że to ściema i instalnąłem ją na moim WinMe - to jednak prawda:)

U mnie sie nawet dziwie bo chodzi mi na VEry HIGh idealnie (tylka zanim sie gra wczytała to trwało ok. 1min) !!