DOOM3 -opinie,oceny,wady,zalety?

Witam :slight_smile:

Na samym początku chciałbym zaznaczyć iż ninejszy temat służy wymianie opini na temat samej gry, jej plusów i minusów, grywalności etc.

, niechce by pojawiały sie wazerowate posty typu “skąd zassać”,“gdzie znjade”,“poda ktoś linka” etc. Gdy pojawia sie takie to odgórnie prosze administracje o zakniecie tematu, by nienaruszać regulaminu. Wypytywać sie mozecie na PW i GG (btw. ja nieudzielam info)Poprostu kto ma gre ten gra!

Dobra przejdzmy do samego tematu :wink: Moim zdaniem gra zrobiona na bardzo wyskoim poziomie 8) Niestety niemoge wpełni podziwiać jej ideałów graficznych bo niestety grafe mam słabą :frowning: ale mimo to iż gram na pardzo okrojonej grafice to pograc sie da, i kwadratów wcale niewidać :stuck_out_tongue: dodam ze minimum zalecane przez produceta to gf3ti :stuck_out_tongue: Gra lata mi ok.30-40fps w tunelach gdy chodze etc. jenak jak przyjdzie co do grubszych akcji to spada do 15fps, czasami i mniej :frowning: ale niekeidy utrzyma na poziomie 20fps i zacinanie jest niezauważalne 8)

Ale poza grafika jest jeszcze dzwięk, ktory momentami wprowadza taki klimat, ze człowiekowi przychodzi na myśli tylko odejście od kompa :lol:

Wykonany jest extra, grywalnosć też dobra chodz niekiedy monotonna :?

Dobra wiecej mi sie pisać niechce :stuck_out_tongue: Poczekamy na opinnie innych graczy :wink:

dla mnie DOOM3 to gra dla debili. Co z tego ze grafa i klimat dobry? Jaka fabuła? Łazisz i strzelasz. Totalny bezsens. W/g mnie ta gra powstała dla kasy

Grafa spoko,ogólnie gra mi się podobała,chociaż nie podoba mi się klimat :?

Diabły na marsie :x Szkoda gadać :stuck_out_tongue: Mogli wstawić jakiś kosmitów,a nie diabły i zombi na marsa :twisted:

Nie,no…gierka spoczko :slight_smile:

Zachowaj to dla siebie :evil:

Mnie sie tez ona nie podoba jak na takie wymagania to lipa :lol:

No własnie zero fabuły :o

To prawda fabuły w tej grze nie ma wogóle. Trzeba jednak przyznać swietna grafikę. Gra tylko dla tych co lubią kosić swoich przeciwników :smiley:

To ja juz polecam Call of duty UO jest lepsze :lol: albo Quake III

syf z miodzio grafiką

Dobra a ja sie zapytam was czy ktos wie jak graz w ta gre przez siec z innymi ludzmi???

:-x

niezła gierka no i grywalność bdb. w skali 0-10 dajej jej 6 :wink:

grafa: 9.5/10 :]

dźwięki: 9/10

grywalność: 7/10

fabuła: 2!/10

Gra może być, ale długo nie pociągnie, góra pół może rok i koniec.

ekhm, na moim średniowiecznym złomie [1000MHz, Radeon9200SE Gigabyte, 512RAM] gra się uruchomiła LOL i jesze do tego przeszedłem całe DEMO na najwyższych detalach…