Dopalacz internetu

Zakupił ktoś z was może program dopalacz internetu z tej strony

http://e.dopalacz.pl/ bo niewiem czy to jest jakiś kit czy prawda… :smiley:

Zapewniam Cię THC ,że nie ma czegoś takiego jak dopalacz internetu.To jest po prostu

,nie ma co owijać w bawełne,chcą sobie trochę zarobić i takim czymś ludzi zwabiają.Dobra reklama+prosty programik(który w rzeczywistości nic nie robi)=kasa :stuck_out_tongue: ,taka jest prawda.Jak chcesz szybszego neta to idź albo zadzwoń do Swojego usługodawcy internetu i powiedz,że chcesz szybszy pakiet neta.

Albo zainstaluj Operę lub FireFoxa :stuck_out_tongue:

neta samego w sobie nie możesz zoptymalizować. Optymalizacji możesz poddać programy z których korzystasz będąc “w sieci” np. Firefox, ale szybkości neta nie zwiększysz 300% … chyba że sobie nowe łącze fundniesz :expressionless:

A co powiecie o progarmie “Throttle” również niby przyspiesza NETA czy to możliwe??

Nie ma takich wynalazków rzeby neta znacząco przyspieszyć ;]

Najłatwiejsze i najlepsze rozwiązanie to

:mrgreen: Z tego co wiem stroyn odpalają się trochę szybciej niżw IE

A o przyspieszaczach/ dopalaczach zapomnij :wink:

Nic to nie daje.

Tego typu programów na Allegro jest mnustwo.

Już nie wiedzą co sprzedawać.

Ale miałem kilka takich programów, i naprawde to nic nie poprawia.

Złączono Posta : 01.02.2006 (Sro) 2:30

Przepraszam za błąd - mnóstwo

A ja sie tak zastanwiam :?: czy jest to technicznie możliwe? Chodzi mi o to czy np. nie można by było zrobić czegoś takiego że serwer kompresuje dane i je skompresowane wysyła dopiero na naszego kompa, czy to by nie przyspieszyło otwierania stron?

A na komputerze końcowym dane należy poddać dekompresji co również zajmuje troche czasu :arrow: skórka nie warta wyprawki :!:

Dla osób które nie posiadają superszybkich łącz, chociaż dysponują dobrym komputerem taki system przesylania danych okazał by sie wydajniejszy :!:

po za tym rozmiar strony nie jest tak duży i dekompresja nie powinna zająć dużo czasu :!:

HAHAHAHAHA! !!

dragon24 , DNS służy do translacji adresu na IP, może zechcesz powiedzieć coś więcej na temat jego rewelacyjnego działania? może dokłada dodatkowe łącze? :mrgreen:

z tego wynika ze jestes wspolnikiem pana THC i bierzesz od niego kase za to :] …

taaaa tak jestem i zbijam kokosy :smiley:

Jedyny program który w JAKIMŚ stopniu przyśpieszył mi neta to CFosSpeed. czy jakoś tak.

Edit:

Ten program jest tylko dla bardzo bardzo początkujących, jeśli ktoś już coś umie… to spokojnie poradzi sobie manualnie z takimi bajerami jak w tym Dopalaczu. :stuck_out_tongue:

Zainteresuj się QoS…