Dopalacz Ram-u

czy istnieje jakies urzadzenie,ktore po podlaczeniu do kompa ,przez “usb” daloby wiecej Ram-u i poprzez to komp muglby stabilniej-szybciej pracowac…jednym slowem dopalacz! !!

1 gb to troche za malo,nie bardzo chce zaraz kupowac nowe kosci !?

niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

Ps.nie umiem dobrze pisac po PL

przepraszam :frowning: :frowning: :frowning:

Jeśli masz Viste podłączasz pendriva lub np.kartę pamięci - jak jest wystarczająco wydajna możesz to użyć jako “dodatkowy ram” . Działa szybciej niż plik wymiany na dysku ale w porównaniu z ramem - szkoda gadać , według niektórych zamula kompa jeszcze bardziej . Jeśli masz xpeka - to nie wiem .

walte-22 , Jakie masz RAMy? DDR? DDR2? dzisiaj ramy są śmiesznie tanie więc może dołożyć tą jedną kość?

latwo powiedziec tanie…koles w serwisie spiewa mi 50 € za 2 gb ramu od co !?

u mnie z tymi kosciami tez ,jakos dziwnie jedna taka ,druga inna,inaczej nie chce dzialac…ddr1+ddd2

ale;

dziekuje serdecznie za zainteresowanie

:frowning: :frowning: :frowning:

ddr1+ddr2 ;|. Jaja se robisz?

nie dlaczego !?

tak jest chlopie i inaczej nie chodzi,sprawdzilem juz ze 30 kosci i nic.

takie kosci wlorzyli w serwisie ,i tylko na takich dziala :frowning: :frowning: :frowning:

To nie wiem, myślałem że to nie możliwe…

Bo to niemożliwe :stuck_out_tongue:

Szyny na Ramy różnią się dla każdego rodzaju, a nie ma na płytach 2 różnych typów szyn.

Ta płyta to samoróbka :?:

Weź zdjęcie zrób, bo to ewenement (a w zasadzie pewnie pomyłka).

to prosze wytlumaczcie niedoswiadczonemu staruszkowi co to sa za karty :frowning: :frowning: :frowning:

1 karta;…Made in China/PC3200U-30331-z 512 MB DDR PC 3200 CL3/M36L6523CuS-CCC DDR

2 karta;…RBIS 512 MB 400 C3 512 Mb/DDR 400 ViHz CL=3-3-3-8

komp;…

CPU Typ AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

fakt jest taki ze koles spiewa 50 € za 2 Gb,twierdzi ze zadne inne karty nie pasuja

Ps;niedoswiadczony staruszek uczacy sie pilnie

…nie umiem dobrze pisac po PL

przepraszam i dziekuje za poswiecony mi czas

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Mi to wygląda na DDR i DDR

Moim zdaniem to DDR-y ale myśle też że koleś se jaja z nas robi :smiley: Pisze że ma płyte samoróbke co dla mnie w ogóle już sie w głowie nie mieści a pyta sie o jakieś dopalacze ramu :smiley: to zrób sobie samoróbke ramu =D> Jest taki program jak “EBostr”

dean999 sam jestes samorobka…naucz sie czytac !?

dzieki za zainteresowanie zaklik

walte-22 , napisane jest, że to DDR, opóźnienie i częstotliwość typowe, więc zapewne to są właśnie DDR. Co robisz na komputerze i dlaczego uważasz, że 1GB RAM’u to za mało? Przyczyna nie musi w RAM’ie leżeć, nie jest zawsze tak, że im więcej tym szybciej. Najlepiej zrób tak: posiedź pewnego dnia na kompie, rób to co zwykle, albo nawet specjalnie staraj się uruchomić najwięcej programów na raz (takich z których korzysta się normalnie równolegle), a potem Ctrl+Alt+Del, zakładka Wydajność i zrobić zrzut ekranu i nam tutaj podrzucić, bo wydaje mi się, że wina słabo działającego komputera nie leży w ilości RAM’u…

chcesz, aby komputer przyśpieszył, to zastosuj się do tego:

viewtopic.php?f=7&t=76580