Doradźcie mi czy kupić motorole e1000 czy nie

mam problem zastanawiam sie nad kupenm motoroli e1000 posiadam sony ericssona k500i i sie zastanawiam czy warto wydac kase na e1000, czy jest ona wartna wydaniu 600zł na nia, przeraza mnie jej wyglada dosyc duza i ciezka, i niewiem czy ja kupic? z jednej strony chce z z drugiej niechce? moze ktos mi doradzic

Kup se wrotki, bo juz jedną kome masz…

A ja ci tak powiem porównaj sobie parametrami i zobacz czy jest dużo lepsza. Ale z własnego doświadczenia wiem że motki to szajs jakich mało moja siostra ma jedną z nowszych fon ma dużo pamięci mp3 itp. ale nie posiada wielu podstawowych funkcji jak chodźby notatnik no i jest jeszcze wiele innych wad natomiast SE jest bardzo dobrą firmą i robi świetne telefony posiadałem przez 2 lata SE T610 i byłem zniego naprawde zadowolony. Więc sam sie zastanów wg. mnie nie warto

A moze jakies argumenty, na potwierdzenie, bo posiadanie notanika jakos mnie nie przekonuje? Ja odradzam kupno e1000 bo troche zbyt duza i te przyciski jakos mi w niej nie pasuja.

A poza tym miałem juz kilka telefonow, w tym chyba z 4 motorole(e398,E1,mpx200,v980) i nie mam do nich zadnych zastrzezen, swietne telefony, ktore mozna nawet tuningowac, tak jak to jest w przypadku e398.

MaTiSs chyba nie wspomniałes ze wada kazdego se jest słabej jakosci dzojstik. Mnie wytrzymał 6 miesiecy i musiałem wymienic na nowy.