Doradżcie mi jaką karte graficzną mogę kupić

Siema.

Więc jak możecie to doradżcie mi jaką kartę kupić, żeby fajne gierki wchodziły,bo ja sie na tym nie znam a anwet fifa 08 mi teraz nie wchodzi :(.

Mam płyte główna wejście PCI Express,procesor Intel Celeron D336 2.8 GHZ, a karte graficzna zintegrowaną 64 MB > słaba i chce ją wymienić. Dzięki za każdą propozycje :slight_smile: Cena karty to tak 200,300,400, nom może jeszcze byc 500, podawajcie linki np z allegro. DZięki wielkie :wink:

A i jeszcze mam pamięć ram 512 ;/ to tez możecie mi doradzić na jaka zmienić ;]

1.Podaj markę i moc zasilacza.

2.Podaj dokładny model płyty głównej.

3.Za 500zł można mieć 8800GS lub tańszego Palita 8600GT

4.Ramy są dobre np.Corsair,Ocz,Goodram itd.

Ten procesor będzie za słaby do GeForce 8800GS. Polecałbym zmienić procesor na dwurdzeniowy Core 2 Duo - koszt od 200zł, a potem grafike na GeForce 8800GS/GT.

zasilacza to nie wiem jak sprawdzić a płytka to: P5VDC-TVM

Majka to mówisz że mam wymienić procka i potem kartę ? płytke główna zostawić? Bo ja sie wogle nie znam ta sprzęcie ;/

Niestety Twoja płyta główna standardowo nie obsługuje Core 2 Duo. Możesz maxymalnie zamontować Pentium D. Możesz spróbować zaktualizować BIOS płyty głównej i wtedy prawdopobnie płyta główna mogłaby obsłużyć Core 2 Duo.

Ogólnie Celerony nie nadają się do gier więc już wymiana na Pentium 4 powinna podwyższyć ilość klatek w grach.

Polecałbym ci zmienić płytę główną na Foxconna p35a-s [350zł], nowy procesor Core 2 Duo E4500 [340zł] + karta graficzna GeForce 8800GT/GS [600-700zł].

No i jeszczcz dochodzi RAM :frowning: Nie lepiej juz kupić nowego kompa? jak myślisz co sie lepiej opłaca?

A i na takim sprzęcie który podałeś weszła by nawet najlepsza gra? np gothic3,wiedmin, i te najnowsze?

tak będą … koszt nowego komputera dość już z fajnymi podzespołami to 1400zł.

Nie opłaca Ci się za bardzo pakować w stary sprzęt. Chyba że weźmiesz GF 7300Gt + dołożysz pamięci jeżeli są one na DDR2 (wtedy to koszt rzędu 60zł)

Masz płytę taką jak ja (z inną końcówką) DC ani C2D nie włożysz z tego co ja wiem. Aktualizacja biosu też nic nie da.