Doręczanie nagród konkursu z okazji 7 urodzin DP

Piszę, aby się dowiedzieć, ile osób które wygrały w konkursie dostało już swoje nagrody, i w jaki sposób, tzn. poczta, kurierem? a ilu jeszcze nie dostało, ja nie dostałem a minęło już trochę czasu, stąd mój post, zapraszam wszystkich do wypowiadania się

może redakcja DP, też napisze, jak długo karzą nam jeszcze czekać, bo coś mam dziwnie niemiłe przeczucie.

To może napisz dokładnie jakie, a nie “owijasz w bawełnę”? Uważasz, ze okłamują? Jeśli tak, to po co brałeś udział w konkursie jeśli nie masz zaufania do redakcji? Coś taki niecierpliwy? Był okres świąteczny, też muszą się ze wszystkim “pozbierać”

Niektórzy fundatorzy nagród sami je wysyłają (tak jest np w przypadku Symanteca). I redakcja w takim układzie nie ma wpływu na termin wysyłki. Miej trochę cierpliwości, a nie szukaj teorii spiskowych. Ja już kilka nagród od DP otrzymałem i zawsze wcześniej czy później docierały. Jak coś wygrałeś to na pewno dostaniesz.

Minęło zaledwie parę dni (roboczych) od zakończenia konkursu a Ty już panikujesz!

Nie musisz zakładać takiego tematu ,żeby cokolwiek się więcej dowiedzieć!

Dobrym obyczajem jest i byłoby w tym wypadku (jeśli masz jakieś wątpliwości) napisać maila do organizatora , myślę ,że na odpowiedź długo nie musiałbyś czekać.

Następny raz zakładając taki temat -dobrze pomyśl!

Wysyłka nagród rozpoczęła się tydzień temu. Tak jak napisał fiesta, część (a właściwie nawet większość nagród) wysyłają fundatorzy. To nie jest jednak takie “hop siup” wysłać taką ilość nagród i zawsze trochę trwa (przygotowywanie listy zwycięzców, pakowanie nagród, nadawanie, przesyłka). Prosimy o uzbrojenie się w odrobinę cierpliwości - nagrody na pewno do wszystkich dotrą.

A co wyście tacy nerwowi, zapytać nie można, nie szukam, teorii spiskowych, tylko nigdy w życiu nic nie wygrałem, stąd moje wątpliwości, ale to nie znaczy że zaraz szukam jakiegoś spisku, chciałem tylko poczytać opinie, to już nic nie można napisać. Zachowujecie się jakby was kto nożem atakował. dajcie spokój chyba skasuje ten temat.

Z takimi ludźmi nie można inteligentnie porozmawiać.

Dodane 11.01.2010 (Pn) 18:43

Pytanie to redakcji, jak mogę usunąć cały post (temat który założyłem), bez sensu człowiek nie ma nic złego na myśli a tu jakby mogli to by cię pokroili na kawałki.

Ale po co ci czyjeś opinie skoro administracja potwierdziła to co wcześniej napisałem i chyba wszystko jest jasne.

A spróbuj, zaręczam że ci się to samodzielnie nie uda.

no comments

:x

Proszę administratorów o usunięcie całego tematu wraz z wszystkimi postami , już tu chyba nie założę żadnego tematu

Dlaczego?

Nie widzę powodu dla którego ten temat miał by zostać usunięty. Widzę natomiast kilka powodów, przez które można go zamknąć. Jeżeli ktoś będzie miał coś ciekawego do dodania zapraszam na PW.