DOS atak, router Netgar, jak zapobiec?

Cześć. Mam router Netgar DGN 2200. Wgrany najnowszy firmowy soft, łącze to Neostrada. Od pewnego czasu (na 99% kiedy mam wyłączonego kompa i jestem wylogowany z GG) ktoś włamuje mi się na konto GG, zmienia opis/treść profilu, dodaje dziwne, bądź usuwa moje fotki/loga…to stały, firmowy numer, zmiana nie wchodzi w grę, a boje się, że zmieni mi hasło itp. Kiedy sprawdzam logi/dzienniki routera widzę TO:

[DOS Attack] : 1 [sTORM] packets detected in last 20 seconds, source ip [85.132.149.200]

To nie jest moje IP, czasem jest inne, dziś akurat było takie. Mam XP z SP3, NOD32, skanuje system Trojan Killerem, Skybotem, Malwarebytes’ Anti-Malware i NIC. W GG nie mam zaznaczonej opcji “zapisz hasło”, hasło jest silne, zmiana nic nie pomaga. GG wersja 10.3.2.12444. Mogę zmienić na starą wersję, ponoć bezpieczniejszą ale jak wiadomo dostając czaty od użytkowników z nowymi wersjami, będę miał młyn, bo GG informuje, ze to wiadomość z numeru bla bla bla. Jakieś pomysły? Pozdrawiam.

To nie jest problem zabezpieczeń routera. Po prostu ktoś jakimś cudem zna twoje hasło do profilu gg.

TYLKO mój laptop i tv są podpięte kablami do routera, wi-fi wyłączone, laptop na hasło, TYLKO do mojego użytku, NIGDZIE haseł nie zapisuje, zmieniam je, a i tak takie jazdy…