Dość nietypowe pytanie dotyczące części do garnka Hoffmayer


(Diabloclone) #1

Mam dokładnie taki komplet garnków http://www.thiger-market.pl/index_pliki/DSC07209.JPG. Myłem je w zmywarce no i się stało popsuły mi się dwa wskaźniki temperatury czyli to http://images8.fotosik.pl/325/a55b75a5766a7307.jpg. Cały mechanizm który był w środku po prostu się rozwalił. Garnki nibyć można zmywać w zmywarce. Kupiłem to w Tesco, czy mogę ubiegać się o te części na gwarancji ? A jeśli nie mam żadnych szans to gdzie można coś takiego kupić może ktoś wie :slight_smile: ?


(Stały_bywalec) #2

Niby mozna czy można? Bo to różnica. Jeżeli posiadasz paragon lub jakikolwiek inny dowód zakupu idź z nimi do sklepu gdzie je kupiłeś i oddaj na gwarancje. Tylko musisz wiedzieć czy aby napewno można było je myć w zmywarce. Dla mnie garnek to garnek i też bym to wcisnął do zmywarki. Poczytaj o warunkach gwarancji. Może tak się stać, że przyjmą garki na gwaracje ale jeżeli to będzie z towojej winy to ciebie obarcza kosztami. Jak znasz producenta garnków to zadzwoń, napewno mają jakąś infolinie i zapytaj się tam o szczegóły.


(Danielm86) #3

ale żeś bubla wykupił. W tego typu ''garnkach'' pękają dna i miejsca, gdzie blacha była zgrzewana. Wiem, bo miałem :P. Jaka cena, taki towar.


(Monczkin) #4

ShadowMage , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978