Dość nietypowy problem Windows 8.1


(artu2) #1

Witam. Mam pewien problem z Windows 8.1, otóż gdy zrestartuję komputer to pojawia mi się czarny obraz i nic nie mogę zrobić. Jak lekko przycisnę przycisk power to po 1 min. pokazuje się mi normalnie ekran logowania. Dodam jeszcze, że czasami programy w komputerze "zacinają" się a gdy słucham muzyki z otwartą przeglądarką to czasami muzyka zacina się. To nie ma związku z malware, skanowałem komputer antywirusem i pewien czas temu załączałem logi ale nic nie wykryło.

Proszę o pomoc


(darek0107) #2

Już ci odpowiadam. To jest błąd systemu 8.1 i nic nie poradzisz. Nie wolno jest używać “Uruchom ponownie” bo będzie ci się włączał z 15 minut. Trzeba zrobić zamknij i uruchomić komputer ponownie. Nic nie poradzisz na to.


(artu2) #3

Czy takie działanie jest spowodowane aktualizacjami? Wcześniej tego problemu nie miałem. Ogólnie system jest niestabilny, wcześniej jakoś lepiej działał. Ostatnio odinstalowałem sterownik od Karty dźwiękowej i ponownie zainstalowałem (parę razy bez skutku). Wreszcie udało się, ale system działa niestablinie. Może to być wirus?