Dość nietypowy problem Windows 8.1

Witam. Mam pewien problem z Windows 8.1, otóż gdy zrestartuję komputer to pojawia mi się czarny obraz i nic nie mogę zrobić. Jak lekko przycisnę przycisk power to po 1 min. pokazuje się mi normalnie ekran logowania. Dodam jeszcze, że czasami programy w komputerze “zacinają” się a gdy słucham muzyki z otwartą przeglądarką to czasami muzyka zacina się. To nie ma związku z malware, skanowałem komputer antywirusem i pewien czas temu załączałem logi ale nic nie wykryło.

Proszę o pomoc

Już ci odpowiadam. To jest błąd systemu 8.1 i nic nie poradzisz. Nie wolno jest używać “Uruchom ponownie” bo będzie ci się włączał z 15 minut. Trzeba zrobić zamknij i uruchomić komputer ponownie. Nic nie poradzisz na to.

Czy takie działanie jest spowodowane aktualizacjami? Wcześniej tego problemu nie miałem. Ogólnie system jest niestabilny, wcześniej jakoś lepiej działał. Ostatnio odinstalowałem sterownik od Karty dźwiękowej i ponownie zainstalowałem (parę razy bez skutku). Wreszcie udało się, ale system działa niestablinie. Może to być wirus?