Dostałem bana - nie wiem, za co

Na swoim głównym koncie [oxej] dostałem bana. Nie wiem, za co. Mam konto na dp od 12 lat.
Wysyłałem maile z zapytaniem na skrzynki redakcyjne, pisałem na facebooku ale nadal (OD PÓŁ ROKU) nie otrzymałem odpowiedzi o przyczynie bana. Prosiłbym o odbanowanie lub choćby podanie przyczyny zbanowania na najbliższe 1000 lat. Ostatnie, co robiłem to zgłaszałem boty reklamowe piszące jakieś bzdury w tematach.

@tomekb @Lisek ?

Przyczyna widoczna w profilu:

image

Ale z tego co piszesz, chyba modowi pomyliły się nicki zgłaszającego i zgłaszanego :smiley:

Albo to moderatorzy tępią donosicielstwo :joy:

1 polubienie

na to wygląda…
akurat ze spamem mam niewiele wspólnego… chyba
Swoją drogą - przy próbie zalogowania powód się nie wyświetla

Skąd to żeś wytrzasnął?:thinking:
Wiesz tylko pytam, bez obrazy.

Stąd: https://forum.dobreprogramy.pl/u/Oxej/summary

A datę pokazuje tylko w wizytówce:

Widzę, że blokadę założył ręcznie @FadeMind - to wypadek przy pracy, czy faktycznie był jakiś problem?

Nie pamiętam dokładnie sprawy.
Jeżeli doszło do pomyłki z mojej strony to najmocniej przepraszam i cofam nałożone blokady na konto.

@oxej @oxej-tmp

Swoją drogą, nie widzę usuniętych postów w historii, więc zapewne czekały one na zatwierdzenie przez moderację - i nie zachowały się kopie (jako “dowód” w sprawie).

1 polubienie

Ok, wszystko już działa, dzięki :slight_smile:

Czyli jak ja dostanę za coś bana, to też mogę za jakiś czas napisać posta i nikt nie będzie pamiętał za co go dostałem i tak na wszelki wypadek zostanie zdjęty. Wasz profesjonalizm normalnie rzuca na kolana.

Nie rzuca, zwala z nóg :stuck_out_tongue:

Spróbuj :smiley:

@freshmeat, Otóż to, weź i zasłuż na bana a potem przez pół roku błagaj o jego zdjęcie - pokaż nam swój profesjonalizm :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

:thinking:

Sprawa @Oxej to przypadek odosobniony. Zdjęcie blokad nie zwalnia go z przestrzegania zasad. Takie jałowe prowokacje z Twojej strony są niepoważne.

To nie są prowokacje, ale wnioski.
Wasze olewanie sprawy na facebooku(jeśli to prawda) i brak dowodów w stosunku do dania bana dla Oxej, nie stawia was w zbyt dobrym świetle.

To może jak jest upośledzony silnik forum i nie masz możliwości wpisać sobie notatki powodu bana jakiś prosty excel? Wydaje mi się, że ban to dość poważna sprawa - szczególnie na użytkowniku z tak długim stażem.

1 polubienie

Administracja forum nijak nie jest powiązana z facebookiem :wink: Równie dobrze można było list otwarty kredą na płocie napisać :stuck_out_tongue_winking_eye: