Dostałem się na Beta testy nfs world online

Wróciłem do domu, ponieważ nie było mnie dwa tygodnie, bo byłem na wyjeździe. Wracam, włączam pocztę no i jest, dostałem się na beta testy nfs world online. Gdy już ściągnąłem i włączyłem grę, nie wiem od czego zacząć. No kupuje sobie samochód, ale nie wiem jak się ścigać multiplayer. Wiem że jakbym poszperał to bym się w końcu we wszystkim połapał, ale to by potrwało. Od czego zacząć i jak się ścigać multiplatyer ? Proszę o wasze porady. Jak ktoś nie umie doradzić to niech nie pisze chociaż chamskich komentarzy. Z tym multiplayer to chodzi mi o wyścigi z innymi i podbijanie lvl, a nie tylko jeżdżenie po mieście jakby co.

Dojeżdżasz na miejsce wyścigu (na mapie są zaznaczone, możesz kliknąć na nie i od razu dołączyć (Join) lub teleportować na dane miejsce (Teleport)). Jeśli chcesz grać w multi wciśnij na klawiaturze znak [, jeśli mecz prywatny p , jeśli mecz single ]. Ewentualnie klikaj myszką, opcje wyścigu są pod mapą po dojechaniu na miejsce. Jak już znajdą się ludzie do wyścigu, naciskasz j jeśli chcesz dołączyć i d , jeśli chcesz odmówić. Po wciśnięciu j przeniesie Cię na ekran tabeli zawodników, gdzie w prawym dolnym rogu tej tabeli klikasz READY, by po odliczeniu czasu zacząć wyścig. Czasami zdarza się bug, który uniemożliwia wejście na mapę wyścigu, wtedy trzeba wyłączyć i włączyć grę (ALT+F4 niestety).

PS. Teraz już jest otwarta Beta :stuck_out_tongue: 20 jest oficjalne otwarcie, 13 jest otwarcie dla tych, którzy kupili przedsprzedażą :smiley:

Dziękóweczka, właśnie o to mi chodziło, bo ja teleportowałem się na te wyścigi ale tam pełno osób stało i żadnego wyścigu nie było. A to trzeba wcisnąć klawisz. Mam jeszcze parę pytań : Jak będę grał w single player, to lvl będą mi się podbijały ? , Jaką trzeba mieć prędkość internetu, aby dobrze grać, ponieważ ja mam 1,3 mb w neostradzie i jak podjeżdżam samochodem do dużego grona, tam gdzie dużo osób gra, to mi się trochę przycina ?

Przy singlu też, ale mniej tej reputacji będzie troszkę, nawet za 1 miejsce w porównaniu np. za 3-4 w tym samym w multi.

Prędkość - no ja nie wiem, ja mam 4Mbit/s i nie narzekam, nie ścięło mnie jeszcze tak :stuck_out_tongue:

To uważaj na gliniarzy w takim razie :smiley: bo może Ci zamulić wtedy, a wystarczy, że będą siedzieli blisko Ciebie i zwolnisz trochę i po zabawie niestety :confused: ja dzisiaj 16 minut się z nimi goniłem, doszedłem do max 5 poziomu (to już ostatni) i jak z dziećmi się jeździ, ale właśnie przez to mnie złapali :confused:

Dzięki za pomoc. Ale jak ja podjeżdżam, albo się teleportuje do tego wyścigu, to nie mogę wybrać opcji multi, ani prywatny, tylko single. Dlaczego ?

Może wybierasz wyścig nie na swój samochód ;> tier’y (klasy) też obowiązują :stuck_out_tongue: