Dostanie się do trybu awaryjnego

Klawiaturę mam podłączoną pod USB…ale w biosie działa ( mogę chodzić po ustawieniach jego).

Metoda na wciskanie F8 nie pomaga. Mam zainstalowany Linux ( zwalony)…i windows ( był sprawny).

Jakieś propozycje?

spróbuj z:

f9

f10

f12

nieraz któryś z nich jest odpowiedzialny z menu wyboru bootowania i i nieraz jest opcja wejścia w tryb awaryjny

Bzdura, tutaj powodem jest to, że poza OS komputer nie radzi sobie z obsługą klawiatury USB i właśnie dlatego w setupie biosu działa, a po wyjściu z setupu już nie. Rzowiązaniem jest ustawienie w bios setup USB keyboard support lub USB keyboard support na enabled i zapisanie zmian klawiszem F10. Teraz aby wejść w awaryjny, należy wcisnąć klawisz F8 przed boot screenem Windowsa.

Jeśli to komputer stacjonarny to wciśnij reset w trakcie ładowania systemu. Wtedy przed rozpoczęciem ładowania systemu pokaże się menu z wyborem Tryb awaryjny oraz Uruchom system Windows normalnie. A jeśli to komputer przenośny to wciśnij przed boot screenem Windowsa F8. :slight_smile:

Próbowałam F8 przez PS2 i…nic.

Zobacze jeszcze te F10 i F12.

Ten sposób nie działa z restartem :>

Przecież napisałem co jest grane, nie będzie działa, dopóki nie włączysz w biosie usb support lub usb keyboard support

Sposób z resetem działa u mnie dobrze i z niego korzystam bo klawisze F8 i inne z tych nie działają. :slight_smile: