Dostawa internetu bez udziału TPSA?

Mam internet radiowy. Dostawca podpiął bardzo dużo odbiorców i dlatego są momenty, że jest on bardzo wolny. Chciałem skorzystać z internetu przewodowego, ale jest jeden problem, a mianowicie muszę mieć telefon stacjonarny, a jeśli nie telefon stacjonarny, to będę zmuszony płacić kilkadziesiąt złotych za tak zwane podtrzymanie łącza. Jest to chore! !!

Witam.W TPSA już nie trzeba mieć telefonu aby mieć internet.

Można,ale płacisz coś około 30zł dodatkowo za utrzymanie łącza

dokładnie tepsa dostała chyba sporą kare za sprzedaz umowy wiązanej - ale czy zaplaciła to nie wiem :wink:

Raczej nikt Ci tu konkretnie nic nie napisze. Zacznijmy od podstawowego pytania - skąd jesteś. To ma chyba największe znaczenie, bo wiesz ja mogę napisać że alternatywą może być np. łącze dostarczane przez operatora kablówki, albo światłowody:) Tylko co z tego, jak mieszkasz np. na wsi, albo zwyczajnie tam gdzie takich rzeczy nie ma:P

Mieszkam na wsi, ale nie na takiej, którą określa się jako zabitą dechami. Jest to wieś gminna i z tego co wiem biegnie tutaj światłowód. Ludzie mają internet inny niż radiowy, który mam ja, np z Tele2, czy Netii jednak z tego co się orientuję każdy z odbiorców musiał mieć telefon i żeby było “śmieszniej” nie mógł to być abonament socjalny.Kim będzie dostawca to mnie nie interesuje. Ważne jest żeby internet był w miarę szybki, no co najmniej !Mbit/s

Czyj to światłowód?

Jeśli TPSA - jesteś skazany na internet na łączach TPSA.

Jeśli jednak jest to np. światłowód PKP (Telekomunikacja Kolejowa - TK Telekom) albo jakiejś kablówki - proponuję się z nią skontaktować.

Ta jak powyżej, ogólnokrajowi dostawcy korzystają z łączy telefonicznych, bądź z łączy telefonii komórkowej co niestety nadal jest stosunkowo drogie. Nikt nawet nie znając Twojej lokalizacji nie poleci ci czegoś konkretnego na kablu. Popytaj się sąsiadów z czego korzystają, czytaj ogłoszenia w prasie lokalnej. Nic innego przy takim postawieniu sprawy polecić Tobie nie można.

ERA oferuje internet na takim samym łączy jak TP look

lub po prostu wybierz BLUECONNECT

Tytuł wątku

:o :o :o

no właśnie CHCIAŁ a nie CHCE jest różnica ;d