Dostawca

Proszę o udzielnie informacji a zwłaszcza użytkowników Netii, jak to do końca jest z tym internetem. Obecnie mam sieć od lokalnego providiera, ale nie do końca jest to dobre łącze. A oprócz Chello i Netii nie mam wyboru. Netia oferuje Net24 Optimum+ 640 640 kbit/s na pobieranie i 160 kbit/s na wysyłanie za JEDYNE 59 zł. Mają limity 40 GB na miesiąc.

Proszę o info czy warto jest się wiązać na 24 miesiące z Netią. A jeżeli nie to co z dwojga złego wybrać. dzięki za odp

PS sorki że znów się pojawia ten temat ale jeśli chodzi o Netię chciałbym poznać opinie użytkowników

Mam Netie 192 (55 zeta + VAT) bez żadnych ograniczeń. Umowe podpisywałem już dawno, dlatego więc nie mam 640. Firma bardzo dobra. Ostatnio miałem przerwe w dostawie z powodu… przerwanego kabla w domu. To jedyne co się zdarzyło. Nie żałuje umowy. Wiesz może czy i za ile mogę przyspieszyć z mojego 192 na 640? Czy przedłuża mi się przez to umowa?

myśle że niewarto wiązać się z żadną firmą na tak długi okres …

internet z roku na rok jest tańszy … a często dostaje się też dodatkowe upusty jeśli rezygnujesz z jednej firmy na żecz drugiej ;]

dlatego co rok zmieniam dostawce :stuck_out_tongue:

np teraz mam vectre 1024 kb/s + kablówka pełny pakiet za 100 zł miesiac : umowa na 12 miesięcy :stuck_out_tongue:

Tez mam net24 lecz niestety mam 192kbit;/ ale niedługo zmieniam na neostrade bo jednak jest tansza.

No dobrze. Ale jak to jest z tymi limitami i niby 640 kb/s. Noi jak jest z p2p.

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 14:38

Noi i co z tą Netią?

W neti limitów nie ma.

Portów nie blokują.

Jutro do nich dzownie w sprawie przyspieszenia. Za zete można przyspieszyć :slight_smile:

wielebny_krak zmień tytuł na konkretny

  1. Może i niewarto na długo się wiąząć z umowami…lecz zważając na dość niskie ceny umowa na 2 lata moim zdaniem jest w sam raz =)

  2. vectra 1mb/s+kablówka pełny pakiet za 100zł?? !!

@topic: też miałem się wiazać z Netią…lecz zważając na koszty…mam neostradę 512kb/s z umową na 2 lata…

Netia to poważna firma więc raczej warto jej zaufać :slight_smile:

I chyba zmienię dostawcę na Netię. Co do limitów to jest to 120GB na okres 3 miesięcy, co daje nam 40 gb na miesiąc. Do tego dają jakiś prezent wartości 100 zł.

Opinię wyraże na forum jak zacznę korzystać z Netii

dzięki za pomoc