Dostawcy internetu i telewiziji - warszawa

Hej,

 

Nie wiem, konkretnie gdzie wrzucić ten temat, więc wrzucam go tutaj bo pośrednio z netem się łączy.

 

Otóż mam problemy z upc, i chce zmienić operatora, niestety nie mam kogo wybrać.

 

Dzwoniłem do neti ale ono powiedzili mi ,że mogą tylko zaoferować mi internet mobilny co nie wchodzi w rachube.

 

Z vectrą jak i orange ludzie ciagle się wypowiadają ,że jest źle, więc nie wiem kogo wybrać.

 

Ja chciałbym operatora ,który dostarczył by mi zarówno telewizje jak i internet, dostarczenie ich od 2 różnych operatorów nie wchodzi w rachube.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc i pozdrawiam,

Sew

Masz jakiś lokalnych dostawców internetu?

Może cyfrowy polsat? Internet LTL i telewizja w zestawie.

Ciekawe co Ci się nie podoba w UPC. Ja mam i jestem zadowolony. Wątpię czy można znaleźć coś lepszego.

Jedyny problem to mogą mieć jedynie Ci gdzie nie wymieniono jeszcze okablowania na nowsze światłowody, ale to kwestia czasu.

Jaki masz problem z UPC?

 

 

 

Kiedyś miałem aster i 6 MB, i nie miałem żadnych problemów z latency, teraz mam upc i 30 MB, i mam problemy z latency w grach mmo.

 

Przy asterze, max latency to było 100, w UPC mi nawet skacze do 3000.

 

Więc jak widać różnica jest diametralna.

 

Dlatego szukam nowego dostawcy.

 

Problem polega na tym ,że ja nawet nie wiem gdzie szukać takich dostawców lokalnych. Plus nie chce żadnych dostawców mobilnych, chce internet stacjonarny.

Może dostawcy kablówki? Często oferują w pakiecie internet i telewizje.

A w jakiej dzielnycy Warszawy? Białołękę/Tarchomin kabluje bardzo przyjemna lokalna firemka JMDI.

Dokładnie to bardzo ważne pytanie drankula. Oferty uzaleznione są od lokalizacji. w netii np. 100 mb kosztuje tyle samo ile 50MB tj. 60 pln. Każdy za tą samą cenę wolałby 100 mb ale nie wszyscy mogą mieć, ot… zależy od łączy.