Dostep do danych na zepsutym systemie XP

Witam serdecznie, wirus zniszczyl mi totalnie system windows i wszelkie proby naprawy nic nie daly. Musze odzyskac zawartosc outlook XP czyli: wiadomosci, kontakty, zadania i klucz licensyjny. Wiem ze klucz jest zapisany gdzies w rejestrze ale jak sie do niego dostac. Podlaczylem dysk przez usb do innego komputera i mam dostep do plikow. Mam program ktory wyszukuje klucze do xp i offica ale pokazuje mi tylko dane odnosnie aktualnie uruchomionego systemu.

Jest jakis sposob aby odzyskac te dane??

Możesz jeszcze spróbować środowiska WinPE 2.0. Ale nie wie czy tutaj się sprawdzi. :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … +WinPE+2.0

Pozdrawiam

skoro masz legalny offic to powinieneś mieć certyfikat z kluczem

Należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność:

Mój komputer>>Narzędzia>>Opcje folderów>>Widok>>Ustawienia zaawansowane>>wyczyścić pole wyboru Użyj prostego udostępniania plików (zalecane)>>OK.

1.Kliknij PPM na folder, który chcesz przejąć na własność >> Właściwości.

2.Kliknij kartę Zabezpieczenia, a następnie kliknij przycisk OK w oknie komunikatu Zabezpieczenia (jeśli się pojawi).

3.Kliknij przycisk Zaawansowane, a następnie kliknij kartę Właściciel.

4.Na liście Nazwa kliknij własną nazwę użytkownika, nazwę Administrator, jeśli zalogowano się jako Administrator, lub kliknij grupę Administratorzy.

Jeśli chcesz przejąć na własność zawartość folderu, kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów.

5.Kliknij przycisk OK.

Jeżeli masz XP Home zrób to w trybie awaryjnym

:slight_smile:

Zgadza sie mam legalny Pakiet Office XP, niestety nie mam naklejki poniewaz oddziedziczylem ten bajzel po poprzednim informatyku, ktory nie zawracal sobie glowy aby trzymac takie niepotrzebne dane :frowning:

Dziekuje za pomoc. Poradzilem sobie znajdujac backup.pst z przed miesiaca. Generalnie to wystarczylo bo trzymam na serwerze poczte przez 2 tyg dla kazdego uzytkownika.

pozdrawiam

a klucz wzialem z nieuzywanego laptopa