Dostęp do Internetu jest, ale nie otwierają się strony www

Witam,

mam dość dziwny problem. Otóż na jednym z laptopów z WINDOWS 7 nie mogę korzystać z internetu. Łączę się przez Wi-Fi. Ładnie odnajduje router, łączy się, jest komunikat, że jest dostęp do internetu, ale niestety strony się nie otwierają. Inne laptopy normalnie działają, więc to nie problem internetu, czy routera. Zwłaszcza, że mam też niemiecki internet mobilny i on też mi nie działa. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. A czas mam tylko do jutra, bo znów wyjeżdżam… ;/

W tych opcjach wi-fi zauważyłem jeszcze że nie ma połączenia IPv6.

Zamieszczam jeszcze screena z konsoli cmd po wpisaniu ipconfig /all

http://i1213.photobucket.com/albums/cc4 … ztytuu.jpg

Pomóżcie… :wink:

wykonaj w konsoli

ping www.dobreprogramy.pl

i pokaż rezultat

DNS, Brama(gateway)? nie ma żadnej to nie ma neta, gg będzie działać bez dns ale nic poza tym.

Podaj ręcznie przepisz z innych laptopów(zmień we włąściwosciach TCP/IP na ręczne i w klep) bo coś masz skopane w routerze albo wpisane jakieś inne wartości, może router nie przydziela adresu…nie mam bladego pojęcia,

Sprawdź ustawienia na innych kompach i wklep ręcznie to samo(z okienka stan na nich w okienko właściwości w tym) tylko adres ip wklep inny - np. końcówka o jeden wyższa.

Dodane 06.05.2012 (N) 20:54

DNS, brama(gateway)? nie ma żadnej to nie ma neta, gg będzie działać bez dns ale nic poza tym.

Podaj ręcznie przepisz z innych laptopów(zmień we włąściwosciach TCP/IP na ręczne i w klep) bo coś masz skopane w routerze albo wpisane jakieś inne wartości, może router nie przydziela adresu…nie mam bladego pojęcia,

Sprawdź ustawienia na innych kompach i wklep ręcznie to samo(z okienka stan na nich w okienko właściwości w tym) tylko adres ip wklep inny - np. końcówka o jeden wyższa.

Nie widzę na tym zrzucie konfiguracji interfejsu sieci bezprzewodowej. Uruchom wiersz poleceń i nie dawaj zrzutu tylko prawym myszy na okienku, z menu wybierz zaznacz wszystko, wciskasz ctrl+c i wklej wyniki poleceń.

ipconfig #samo ipconfig

ipconfig /all

ipconfig /displaydns

netsh dump

netsh wlan show interfaces

netsh wlan show settings

netsh wlan show all

tracert dobreprogramy.pl

Pozdrawiam!