Dostęp do strony przez FTP dział, a przez HTTP nie. POMOCY

witam, mam problem bardzo nietypowy z serwerem. Z góry dziękuje za odpowiedzi ludzią którym się wydaje że coś wiedzą na ten temat. Problem jest tak trudny że ja wspólnie z dostawcą internetu oraz informatykami z firmy hostingowej nie możemy go rozwiązać od kilku dni.

Ale do rzeczy, po awarii prądu (9h) włączyłem kompa i chciałem wejść na moją stronę. Okazało się że nie mogę- przekroczony czas oczekiwania na strone. Próbowałem więc wejść na strone firmy hostingowej (kei.pl) u której mam serwer i co- przekroczony czas oczekiwania na strone. Okazło się że nie mogę się połączyć również z panelem administracyjnym mojego konta w kei.pl (przyczym inne strony otwierają się normalnie). A teraz najlepsze - przez FTP mam dostęp do moich plików na serwerze bez problemu. zadzwoniłem do kumpla i powiedział że moja strona u niego działa normlnie i kei.pl też. Informatyk z Kei twierdzi że sprawdził trase pakietów na mojego kompa i jest OK. Moje IP nie jest u nich zablokowane i nie wiedzą dlaczego mam taki problem.

Mój dostawca internetu twierdzi że oni nie blokują żadnych stron, i moja strona im na kompie się otwiera (komp w mojej sieci radiowej) ale już strona kei.pl nie. Rozkładają ręce i nie wiedzą co jest grane. Testując łaczenie z moją stroną jakimś tam programem otrzymałem informacje “strona nie odpowiada na zapytanie HTTP dla portu 80”.

Robiłem tracert i ping ale niewiele z wyników rozumiem, jak ktoś to czai to moge wkleić.

Dodam jeszcze że przed tym jak zauważyłem ten problem wywaliłem z windowsa wirusa nie pamiętam dokładnie nazwy ale z rozszeżeniem vbs (w sumie miał 85 plików).

Gdyby jednak to była jego wina to przecież administrator sieci nie miałby problemu z otwarciem strony kei.pl.

Na wszelki wypadek przeinstalowałem windowsa xp na linux kubuntu ale problem nadal został , więc to nie wina mojego systemu.

Pomysły mi się już skończyły.

POMOCY !!

ofertkapl, zmień tytuł “MEGA PROBLEM pytanie do największych MÓZGÓW na tym forum” na konkretny …albo śmietnik!