Dostępność legalnej Visty

Chciał bym sobie wypróbować owy system i teraz pytanie skąd mogę pobrać jego wersje testowa legalną?

spóźniłeś się :stuck_out_tongue:

o kilka miesięcy :slight_smile:

Nie ma już testowych.

Ale będzie http://www.microsoft.com/emea/technet/e … fault.mspx

A będzie to do ściągnięcie przez zwykłych zjadaczy chleba? Czy to tylko dla jakichś testerów albo innych dziwolągów?

Testerzy to sanepid. Dziwolągów.

Pewnie, że będzie.

Pytanie tylko na ile dni będzie można ją aktywować: na 60, 90, a może na 180?

Pozdrawiam

Jak znam życie pewnie na 60. Chociaż z Winem 2003 zrobili ze można było mykać na 180. Pamiętam że i tak nici z niego były bo do użytku domowego się nie nadawał. 8)

No, pożyjemy zobaczymy.

Prawda :stuck_out_tongue:

Bluźnisz :confused:

No no no… tylko bez takich słów… nie bluźnię tylko tak uwżam. Nawet z powłączanymi wszystkimi usługami nie miał szans konkurować w domu z XPkiem. Nie na darmo został przemianowany z Windows 2003 na Windows Serwer… no chyba że masz postawiony w domu serwer to co innego.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

anduril w pewnym sensie masz rację .

Oczywiście, można przerobić win2003 na wersję domową ( JarekMk coś o tym wiesz ;] ), będzie on chodził na kształt xp - jeśli chodzi o użytkowanie systemu .

Gorzej po pewnym czasie z aplikacjami …

Ponieważ są tam inne rodzaje błędów aniżeli w XP-ku,

to po kilku takich - większość aplikacji co chwile się (brzydko mówiąc)

“wykrzacza” .

Sam tego uświadczyłem .

Antywirus, firewall, GG, photoshop, i w końcu przyszła kolej na STEAM’a . :cry:

Nie dało się stawiać serwera gry i na dodatek cała płynność spadła (fps ze 100 na 25-30 :|)

A jest to ogromna różnica .

Co do visty - napewno się przyda wersja testowa, ponieważ można się jeszcze raz zastanowić, czy warto zakupić ten produkt .

Ważne, by była ona wystarczająco rozreklamowana,

co może doprowadzić do zmniejszenia nielegalnych wersji systemów,

a nie ukrywajmy, większość piraci, bo jest ciekawa jak to wygląda “od środka”, nie wiedząc, że są udostępnione publiczne wersje tryout :-x

Pamiętam dokładnie te czasy, w lutym 2004 r. na win2003 postawiłem małą kawiarenke internetową. Można było legalnie korzystać z bodajrze 5 komputerów. Za jakiś czas miałem zamiar zakupić WinXP Prof. (wtedy koszt do kilku tys. zł). Userzy na Win2003 nie narzekali, bo mieli prawie wszystko, nawet chłopaki brali nocke i grali w Queika (czy jak to tam się pisze).

Niestety kafejka umarła śmiercią naturalną po 4 miesiącach, a dzięki Win2003 obniżyłem koszty tego przedsięwzięcia:) To były czasy…

Pozdrawiam

To można już skądś pobrać legalnie testową wersję Visty ??

Pisałem o tym tutaj: przygotowywują już stronę ale narazie nie można jeszcze z niej pobierać, myśle że już niedługo ja uruchomią nawet link do tej strony MS podawałem

Witam.

Wystarczy pobrać z p2p obraz Visty , i możecie legalnie go używać bez podania klucza aż 120 dni :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5890

To czytałem już:P

Skąd mam wiedzieć że pobrany obraz jest legalny ? No i wolał bym ftp / http to bym w pracy pobrał o wiele szybciej :slight_smile:

To mówie Ci że na tej stronie co otworzy MS będą legalne trail.

A ktoś wie kiedy będzie wersja Trial?

Na ich stronie pisze wkrótce więc pewnie będzie można ale dokłądnie kiedy to nie wiadomo