Dostępność legalnej Visty

(JarekMk) #1

Chciał bym sobie wypróbować owy system i teraz pytanie skąd mogę pobrać jego wersje testowa legalną?

(Clubbasse207) #2

spóźniłeś się :stuck_out_tongue:

o kilka miesięcy :slight_smile:

(Grzesiek1) #3

Nie ma już testowych.

(Witam200) #4

Ale będzie http://www.microsoft.com/emea/technet/e ... fault.mspx

(Anduril) #5

A będzie to do ściągnięcie przez zwykłych zjadaczy chleba? Czy to tylko dla jakichś testerów albo innych dziwolągów?

(Bartekviper) #6

Testerzy to sanepid. Dziwolągów.

(system) #7

Pewnie, że będzie.

Pytanie tylko na ile dni będzie można ją aktywować: na 60, 90, a może na 180?

Pozdrawiam

(Anduril) #8

Jak znam życie pewnie na 60. Chociaż z Winem 2003 zrobili ze można było mykać na 180. Pamiętam że i tak nici z niego były bo do użytku domowego się nie nadawał. 8)

No, pożyjemy zobaczymy.

(JarekMk) #9

Prawda :stuck_out_tongue:

Bluźnisz :confused:

(Anduril) #10

No no no... tylko bez takich słów... nie bluźnię tylko tak uwżam. Nawet z powłączanymi wszystkimi usługami nie miał szans konkurować w domu z XPkiem. Nie na darmo został przemianowany z Windows 2003 na Windows Serwer... no chyba że masz postawiony w domu serwer to co innego.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

(L337 Crew) #11

anduril w pewnym sensie masz rację .

Oczywiście, można przerobić win2003 na wersję domową ( JarekMk coś o tym wiesz ;] ), będzie on chodził na kształt xp - jeśli chodzi o użytkowanie systemu .

Gorzej po pewnym czasie z aplikacjami ...

Ponieważ są tam inne rodzaje błędów aniżeli w XP-ku,

to po kilku takich - większość aplikacji co chwile się (brzydko mówiąc)

"wykrzacza" .

Sam tego uświadczyłem .

Antywirus, firewall, GG, photoshop, i w końcu przyszła kolej na STEAM'a . :cry:

Nie dało się stawiać serwera gry i na dodatek cała płynność spadła (fps ze 100 na 25-30 :|)

A jest to ogromna różnica .

Co do visty - napewno się przyda wersja testowa, ponieważ można się jeszcze raz zastanowić, czy warto zakupić ten produkt .

Ważne, by była ona wystarczająco rozreklamowana,

co może doprowadzić do zmniejszenia nielegalnych wersji systemów,

a nie ukrywajmy, większość piraci, bo jest ciekawa jak to wygląda "od środka", nie wiedząc, że są udostępnione publiczne wersje tryout :-x

(system) #12

Pamiętam dokładnie te czasy, w lutym 2004 r. na win2003 postawiłem małą kawiarenke internetową. Można było legalnie korzystać z bodajrze 5 komputerów. Za jakiś czas miałem zamiar zakupić WinXP Prof. (wtedy koszt do kilku tys. zł). Userzy na Win2003 nie narzekali, bo mieli prawie wszystko, nawet chłopaki brali nocke i grali w Queika (czy jak to tam się pisze).

Niestety kafejka umarła śmiercią naturalną po 4 miesiącach, a dzięki Win2003 obniżyłem koszty tego przedsięwzięcia:) To były czasy...

Pozdrawiam

(JarekMk) #13

To można już skądś pobrać legalnie testową wersję Visty ??

(Grzesiek1) #14

Pisałem o tym tutaj: przygotowywują już stronę ale narazie nie można jeszcze z niej pobierać, myśle że już niedługo ja uruchomią nawet link do tej strony MS podawałem

(aero) #15

Witam.

Wystarczy pobrać z p2p obraz Visty , i możecie legalnie go używać bez podania klucza aż 120 dni :

(JarekMk) #16

To czytałem już:stuck_out_tongue:

Skąd mam wiedzieć że pobrany obraz jest legalny ? No i wolał bym ftp / http to bym w pracy pobrał o wiele szybciej :slight_smile:

(Grzesiek1) #17

To mówie Ci że na tej stronie co otworzy MS będą legalne trail.

(Anduril) #18

A ktoś wie kiedy będzie wersja Trial?

(Grzesiek1) #19

Na ich stronie pisze wkrótce więc pewnie będzie można ale dokłądnie kiedy to nie wiadomo