Dostosowanie prostego skryptu do IE

Witam.

Zaimplementowałam na stronie prosty skrypt, mający usunąć element ostylowania (strona jest w serwisie blogowym blox.pl, gdzie mogę modyfikować tylko css i mam do dyspozycji pole na kod html do 8 KB, wszelkie “umilenia” dodane przez serwis można modyfikować tylko wrzucanymi w zasoby skryptami). Skrypt wygląda następująco:

function pasek_usun_bg() 

               {

                       var divs = document.getElementsByTagName('DIV');

                       for (var i = 0; i < divs.length; i++) {

                               if (divs[i].id == '' && divs[i].getElementsByTagName('map').length > 0) {

                                       divs[i].style.removeProperty('background-color');

                                       divs[i].style.removeProperty('border-bottom');

                                       divs[i].style.removeProperty('border-top');

                                       return;

                                }

                }

                       setTimeout(pasek_usun_bg, 100);

                       return;

               }

               setTimeout(pasek_usun_bg, 100);

i doskonale działa w Operze i FF. Nie działa pod IE. Co zrobić, dopisać, zmienić, żeby w IE zadziałał również? Dodam, że w js jestem zielona, niestety… :wink:

IE nie obsługuje metody removeProperty, na szybko mogę jedynie podpowiedzieć żeby sprawdzać z jakiej przeglądarki korzysta użytkownik i jeżelie jest to IE to ustawiać style…

Czyli to stąd brak reakcji IE. Dziękuję.