Dostowanie motywu garage wordpress

Proszę Świętych Mikołajów o pomoc przystosowaniu motywu garage do mojej strony http://usunwgniotki.pl. Miało być łatwo i przyjemnie, a wyszło jak się chce, bardzo źle. Miało być tak https://ibb.co/sywCMR4 a wyszło tak, czyli źle https://ibb.co/j5b8drd Dokumentacja tego motywu https://docspress.thimpress.com/garage/#installation_menu_10 Proszę Was o porcje wiedzy.

Po pierwsze, skoro płacisz to należy Ci się support więc powinieneś z problemami zgłaszać się do autora. Po drugie kupowanie motywu nieaktualizowanego od 5 lat to tragiczny pomysł i proszenie się o problemy.

Pomoc producenta niby jest, ale wyśle ci tą samą dokumentację, albo powie, że wina leży po stronie serwera, na tym się to kończy. Dlatego jak chcecie, możecie, proszę Was o pomoc

Mi to, na moje niewprawne oko, wygląda, że motyw chyba nie jest kompatybilny z nowym WP.

Na podstawie screenów ciężko coś stwierdzić, ale jak już sugerowałem, dla mnie motyw nie jest wspierany i nie zadziała z nową wersją WP, a starej bym w życiu nie uruchamiał. Jedyna opcja to szukać innego motywu lub we własnym zakresie zaktualizować ten który masz.

Dziękuj Wam za zaintereaowanie, twierdzą inaczej Garage 1.15 • 2020-08-28 Updated: Plugin shortcode Garage.

  • Updated: Import full image
  • Added: Config Iframe for shortcode google map.
  • Updated: out of date file with WooCommerce.

… głupie pytanie, ale sprawdziłeś jaką wersje php masz na serwerze, a jaką wspiera ten motyw?

na serwerze mam php 7.4.2, motyw wymaga starszej wersji. Sprawdź, proszę stronę, co się dzieje

Dlaczego w takim razie w dokumentacji jest zupełnie inna informacja …

Created: 10/04/2015
Latest update: 10/04/2015

No i to by wyjaśniało, starsza wersja PHP może się na nowszej nie uruchamiać poprawnie… :wink:
Patrzyłem na stronę, ale ponowne sprawdzanie całej dokumentacji, skoro Ty powinieneś to wiedzieć, to nie ma sensu. Motyw jest przestarzały niestety, jak chcesz to sprawdź sobie, który fragment kodu odpowiada za te rozjazdy i przepisz go na nowo. Ja bym jednak poszukał innego, bo to łatanie dziur… :slight_smile:

Nie obwiniałbym tak od razu wersji php. Najpierw trzeba spojrzeć w logi i zobaczyć jakie są błędy, bez tego to wróżenie z fusów.

Na serwerze? Ostatnie 10 linii w error log -
Tue Dec 22 04:00:43 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN) *.cyber-folks.pl' does NOT match server name!? [Tue Dec 22 06:25:23 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN).cyber-folks.pl’ does NOT match server name!?
[Tue Dec 22 12:01:01 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN) *.cyber-folks.pl' does NOT match server name!? [Tue Dec 22 12:07:47 2020] [error] [client 176.9.79.79] client denied by server configuration: /home/deos/domains/usunwgniotki.pl/public_html/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/, referer: http://usunwgniotki.pl/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/ [Tue Dec 22 12:09:21 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN)
.cyber-folks.pl’ does NOT match server name!?
[Tue Dec 22 12:10:18 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN) *.cyber-folks.pl' does NOT match server name!? [Tue Dec 22 12:26:15 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN).cyber-folks.pl’ does NOT match server name!?
[Tue Dec 22 12:38:16 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN) *.cyber-folks.pl' does NOT match server name!? [Tue Dec 22 13:15:27 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN)
.cyber-folks.pl’ does NOT match server name!?
[Tue Dec 22 13:33:14 2020] [warn] RSA server certificate wildcard CommonName (CN) `*.cyber-folks.pl’ does NOT match server name!?

Jedyne dwa problemy co tam widać (i ~6 powtórzeń o RSA).

Czyli co mam sądzić, że z motywem jest coś nie tak, wersja php? W ogóle mi nie chce zaimportować danych demonstracyjnych,Jak o pierwszym sposobie można zapomnieć, tak przeżucenie pliku demodata.xml czy zaimportowanie wordpressa też nic nie daje. Edycja stron to już kompletna porażka, dostosowanie, importy, bieda. Pomóż mi kolego, może wespół zespół poradzimy z “dziadostwem”.

Sprawdź czy błędy występują na domyślnym motywie. generalnie błędy są z serwera http a nie php, a chodzi o logi z php jak chcesz debugować motyw. Te logi raczej sugerują na problem z ssl (chyba bo rzuciłem tylko okiem).

Pasuje, poddaje się, nie wiem, tylko tu sprzątam. Dziękuję Wam koledzy, żona mnie goni do kręcenia ciasta.