Dotpay - Wypłata kasy


(Oksit) #1

Witam !

Mam od niedawna konto na DOTPAY i sprzedaje różne rzeczy za SMS i chciałbym sie dowiedzieć jak dostać pieniądze , mam prawie 300 zl i jak oni wypłacają te pieniądze przelewem ? czy to najpierw idzie do urzedu skarbowego i podatek i poczta do mnie ? czy jak bo nieznam się a niechciałbym mieć problemów ..

pozdrawiam


(Gardner) #2

A nie łatwiej FAQ przeczytać? http://www.dotpay.pl/Informacje/FAQ_dla ... cych#pyt12


(Oksit) #3

Czytalem ;] Tam nic nie ma jest tylko napisane ,że żeby wypłacić pieniądze trzeba kliknąć WYPŁATA... żadnych innych informacji

-- Dodane 02.08.2009 (N) 22:30 --

I tam jest podane Odnośnie przelewu a nie wyplaty z usługi SMS Premium


(Gardner) #4

Tam jest dokładnie napisane

Czyli klikasz "Mój Dotpay", następnie "Wypłaty" a następnie "Polecenie Wypłaty".

A jeżeli masz jakieś dodatkowe problemy niezarejestrowane w FAQ, to najlepiej skontaktować się z Dotpay poprzez formularz kontaktu na ich stronie.


(Oksit) #5

OMG !!

Jak sie nieznasz to sie niewypowiadaj !!

53850116.jpg

885918117.jpg

-- Dodane 03.08.2009 (Pn) 22:04 --

odpiszcie plz


(Sdfdsfsdf) #6

ja tez mam tam pieniadze i tez chce je wyplacic. Zeby to zrobic treba bodajże wyslac im dwie kopie umowy podpisanej oraz rachunek, ale wlasnie nie wiem, czy za kazdy miesiac trzeba wysylac 3 kartki, czy moze mozna zrobic to jakosc w mniejszej ilosci? bo mam tam pieniadze za 20 miesiecy, wiec musial bym wyslac 60 kartek?


(Pero5) #7

Dzisiaj się dowiedziałem że nie otrzymam swojej kasy, bo znikneła możliwość wypłacenia w panelu. Nie pobieralem pieniędzy przez okres kilku lat i niestety napiali mi na maila że dwa lata i kasa przepada. Co radzicie?