Dotyczy "Ashampoo Bburning Studio 2010 9.24

Witam !

Mam pytanie

Czy Ashampoo Burning Studio 2010 9.24 Advancedt ma możliwość, aby nie zakańczać sesji nagrania.

To znaczy aby było można coś dograć do płyty w innym czasie.

W opcjach mam coś takiego

  1. Symuluj proces nagrywania przed wypaleniem (Dwukrotnie zwiększa czas nagrywania)

  2. Nagraj CD w trybie Disc At Once (Dysk zostanie nagrany w jednym przebiegu)

  3. Najpierw kopiuj wszystkie dane na dysk twardy (wolniej, ale moze zapobiec błędom podczas nagrywania)

Pozatym nic więcej niema

Pobrałem ten program i zarejestrowałem go i jakoś tego nie udało mi się znaleźć.

I czy na płytach CD-R można coś takiego zrobić.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

Z Poważaniem Janek

To są płyty jednorazowe, musi być RW na końcu, co oznacza rewriteable. Ale nie jestem pewien, mogę się mylić.

Płyta wielosesyjna - oto odpowiedź na twoje pytanie i tak, każda płyta CD-R się do tego nadaje :slight_smile:

Wielkie dzięki za pomoc w sprawie płyty, a czy na temat tego programu może coś wiesz, jeżeli tak to proszę o pomoc.

Po dodaniu danych , które maja zostać wypalone przechodzisz do następnego etapu i tam jest opcja “Zmień opcje” w której nie zaznaczasz “Zamknij CD”.

Mam coś takiego

  1. Symuluj proces nagrywania przed wypaleniem(Dwukrotnie zwiększa czas nagrywania)

  2. Nagraj CD w trybie Disc At Once (Dysk zostanie nagrany w jednym przebiegu

  3. Najpierw kopiuj wszystkie dane na dysk twardy (wolniej, ale moze zapobiec błędom podczas nagrywania)

Pozatym nic więcej nie ma

Musi być - poszukaj dokładniej ew użyj Googli :smiley:

Mnie google przekierowało na to forum w innym temacie, więc pozwole sobie zacytować:

Zmień opcje - zależy to od włożonego dysku, być może do dysku nie można już nic dogrywać. Mam Ashampoo w wersji 9.21 i ma pięć opcji po włożeniu normalnego DVD-R - z opcją zamknij DVD. Poczytaj jeszcze tu: http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … -CD-or-DVD