Dotyczy Office 2007

WITAM - dokonałem zresetowania systemu do stanu początkowego i ponownie instalacji poszczególnych płatnych programów, dlaczego wszystkie z nich zainstalowałem a nie mogę zainstalować ponownie office 2007 ? Nie przyjmuje mi klucza.

Jaki system operacyjny? Próbowałeś uruchomić jako administrator (‘run as administrator’) i dopiero wtedy aktywować?

nie bo tego nie potrafię robić, próbowałem normalnie zainstalować, tylko w laptopie nie mam nagrywarki bo włożyłem na jej miejsce dysk SSD ,dlatego zawartość płyty skopiowałem do dysku przenośnego i z niego próbowałem zainstalować, wpisuje klucz i go nie przyjmuje, nie wiem czemu, do dziś office ten był zainstalowany i działał aktywny jak potrzeba po tej operacji jest odmowa przyjęcia klucza.Office był kupowany na 2 komputery, na 1 komputerze działa poprawnie .

Windows 7 zaktualizowany do 10

co to znaczy “odmowa przyjęcia klucza”. Jakiś numer błędu albo komunikat pokaż.

Jeśli w komunikacie “odmowy przyjęcia klucza” nie ma informacji, że został on zablokowany to spróbuj aktywacji telefonicznej.

Uruchamiaj instalator jako administrator (prawy klawisz myszy na ikonie i na górze: “Uruchom jako administrator”).

widać że muszę aktywacji dokonać telefonicznej , może mi coś doradzą - czy mogę prosić o numer tel - z góry dziękuję

(48) (22) 594 19 99
lub
00 800 121 1654

To automatyczna rozmowa. Zazwyczaj pozwala wybrać opcję dostania SMSem linka do panelu aktywacji. Tak to działa z Office 2010 teraz.

Jaka wersja O2007 ? bo było ich wiele i musi byc odpowiedni ISO/instalator. Dlatego nie przyjmuje klucza.

To nic nie zmieni liczy się wersja Office do której przypisany jest klucz. Jest kilka wersji O2007 i musi mieć odpowiednią instalkę. Pewnie zassał z jakiegoś portalu wersję MLF i mu sie działa. Zwykły user pewnie ma wersję home and student. Wątkotwórca musi napisać jaką miał wersję O2007 to mu pomogę z wersją instalacyjną odpowiednią. Kiedyś można było zassać po kluczu odpowiednią wersję ze strony M$ ale juz 2007 nie ma wsparcia to i nie ma instalki na stronie M$.

Czytamy, czytamy:

“dlatego zawartość płyty skopiowałem do dysku przenośnego i z niego próbowałem zainstalować”

Czytaj uważnie całą dyskusję, na jednym komputerze, na drugim ma problem. Często ze starszym Office na W10 jest właśnie problem, że głupieje przy aktywacji/wprowadzeniu klucza bo nie ma dostępów do gałęzi rejestru i objawia się to właśnie błędem złego klucza.

1 polubienie

Nigdy nie spotkałem się z tym problemem a trochę tego przerobiłem. Jedyny problem to własnie nie ta wersja office.

dziękuję bardzo za pomoc, zainstalowałem z pominięciem wpisu klucza i po tej instalacji przyjęło klucz - DZIAŁA jak potrzeba.