Dotykowy do ~500zł

Jaki telefon do ok 500zł złotych używany/nowy żeby miał dotyk i jakiejś sensownej wielkości wyświetlacz? Myślałem na Nokia 5800 lub Samsung I5700. Co powiecie?

Dodam że nie zależy mi na zdjęciach, ale za to musi być WiFi i jako taki odtwarzacz MP3

Ja również niedługo będe brał w abonamencie telefon dotykowy mniej więcej taki który kosztuje 400-500zł i zdecydowałem się na LG GT540 (znany też pod nazwą swift).

Wziąłbym i5700 ale nie podoba mi się zabardzo jego desing

Tutaj porównanie i recenzja

(party 1-4 i niedługo będzie 5)

To zależy czego oczekujesz, nokia 5800 ma dobre wykonanie jak to w nokiach, ale symbian i oporowy wyświetlacz mogą popsuć całą zabawę z użytkowania. Ten smasung i5700 ma podobno, niezbyt dobry sterownik grafiki co oznacza, że bardziej wymagające gry nie pójdą. Na twoim miejscu pomyślał bym nad SE xperia x8 lub lg swift. Lg ma lepszy aparat, większą baterię ale oporowy wyświetlacz, całkiem niezłe wykonanie, ale obudowa dość szybko się rysuje. Co do x8 to pojemnościowy wyświetlacz to bajka, ale trochę gorsza bateria i aparat bez zooma i autofocusa. I jeszcze trzeszcząca tylna obudowa ( u niektórych), ale w tym przypadku obudowy są wymienne, wiec to nie jest większy problem. Także jakbyś miał możliwość pobawić się chwilę oboma to mógłbyś zadecydować.