Downgrade z Ultimate (ENG) do Professional (PLK)

Fakt, do teraz nie byłem legalnym użytkownikiem systemu na komputerze stacjonarnym. Ale jako, że jestem studentem i przy tym komputerze pracuję pomyślałem, że dobrze będzie się zarejestrować w MSDN AA. Także zabrałem się do przeszukiwania internetu, czy jest możliwość downgrade do innej wersji systemu, co się okazało jest możliwość (http://www.unawave.de/installation/downgrade-en.html?lang=EN), niezmiernie się ucieszyłem. Na moje nieszczęście radość długo nie trwała, po tym jak zauważyłem informację taką:

Beztytuup_rxwpewe.png

Okazało się, że instalowałem wersję angielską tego systemu i tu do was pytanie, da radę jakoś to obejść, czy muszę „na czysto” instalować system?

Miałem Ultimate, chcę zainstalować Professional.

W tym wypadku wymagana jest świeża instalacja.

OT - kosz.

Pytanie czy ten Ultimate jest oryginalny, jeżeli tak to po co robić downgrade do Pro, skoro masz prawie identyczną wersję systemu, różnice w tym wypadku to Bit Locker, możliwość zmian języka interfejsu, i podobne “pierdołki”?

DeJk_SEBA napisał:

#-o

NO mój błąd, jednak można to obejść, zmień Ultimate na en-Us, zrób downgrade przy pomocy Pro en-US, na MSDN AA masz paczki językowe dla pro…