Download Express mnie polublił :(


(Lewy) #1

Witam.

Słyszałem że Download Express to pożądny program, ale przekonałem się na własnej skórze :frowning: otóż nie mogę go w żaden sposób usunąć... na początku myślałem że się źle zainstalował ale się myliłem. Program uruchamia się gdy chce ściągnąć jakiś plik. Ja bezradnie ręce rozkładam... przeszukałem cały system i go nie znalazłem... jednak wiem że on tam ciągle jest...

Jak moge go zlokalizować i usunąć?


(system) #2

Witam. Spróbuj "pogrzebać" w rejestrze...


(Lewy) #3

No cóż, próbowałem już systemowymi zabawkami i ad-awarem ale niestety... nic podejżanego nie znalazłem...


(system) #4

To może ręcznie?...


(Asterisk) #5

Może Registry Cleaner :smiley:


(Lewy) #6

Proboje na " bierząco "... Szukam szukam szukam i znaleźć nie moge... ahhh jak ja nie lubie kiedy wiem że komputer jest modrzejszy odemnie :evil:

Jak go nie znajde to mnie znajdą na klamce... pozdrawiam... oglądajcie dziennik w piątek!

A może znacie jakieś freeware'owe programy do grzebania w rejestrze? bo nie chce mi się już grzebać ręcznie... :frowning:


(Asterisk) #7

Czytałeś mój poprzedni post ?


(Lewy) #8

Hmm a z jakiej lokalizacji moge pobrać ten program?


(fiesta) #9

Oczywiście z vortalu Dobre programy:

:):):slight_smile:


(Gajowa) #10

RegCleaner-owszem,ale skuteczniejszym i b.zaawansowanym narzędziem jest jv16power tools [do pobrania w vortalu].Program ma funkcję-odinstaluj.Obsługa nie jest trudna[mimo że w opisie programu pisze że dla zaawansowanych],bo jest po polsku,tworzy też kopie bezpieczeństwa.

PS.thanx redakcji vortalu za przywrócenie wcześniejszej wersji 1.3.0.195,gdyż wersja 196 miała klucz czasowy[progs przestał działać z dniem 01.01.2004]