Download Ninja Build 45.. niby jest, a nie jest w wersji PL. Jak to jest? ;)

Uśmiech uśmiechem, bo lubię często się uśmiechać, lecz tu nie jest do śmiechu. Producent twierdzi, że nowy Download Ninja Build 45 jest w wersji polskiej a tu okazuje się że jest tylko i wyłącznie w wersji English.
Może producentowi języki się pomyliły, a może co gorsza, ktoś inny wprowadza nas w błąd.
Ponadto po użytkowaniu ok. 1m-ca, no może trochę więcej mój/nie mój ale Download Ninja Build 45 przestał działać. Gdy proszę go by coś pobrał, on przedstawia mi czerwony lizak mówiąc niejako; wypchaj się człowieku. Jak tu się wypchać, jak jeszcze żyję. Przecież od dawna wiadomo że martwe stworzenia można wypchać. :rofl:

A tak poważniej :wink: to trochę jestem rozczarowany tym programem. Miałem nadzieję, że po tak długiej nieobecności czymś mnie zaskoczy.:sunglasses: Przynajmniej tym, że będzie robił to do czego został powołany. Może za dużo wymagam.:star_struck:

Nie będę pisał tu o swoich wrażeniach. Sami sobie odpowiedzcie, … a jak zechcecie to podzielcie się wrażeniami z tego programiku. Zachęcam do tego serdecznie.
Mile widziane uwagi i wskazówki jeśli takowe się pojawią.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie z rozdziawioną japą z radości że żyję i mam się całkiem całkiem :smiley::smiley::smiley:

Na koniec powiem wam że Ninja instaluje w systemie jako Ninaj dokładnie; taka Nina nie Nina ale z “j” na końcu. :rofl::rofl::rofl: