Download Vista Home Premium [mam oryginal FRANCUSKI]

zeby temat nie polecial do kosza zaznaczam, ze mam oryginal wraz z dzialajacym numerem :slight_smile: bez zadnych przekretow

wyczytalem tutaj na forum o tym ze nie ma language packa na jezyk polski

wiec prosze o pomoc

za dzialajace linki z gory dziekuje

za szybkie linki jeszcze bardziej :smiley:

skoro masz orginała… http://****.********.eu/articles.php?cat_id=15

wstarczy wrzucić na http://www.google.pl windows vista

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 22:25

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5890

jakos w googlach mi ciezko idzie, a z linkow ktore podales nie da sie sciagnac “file not foun” :frowning:

kovval oryginał nie upoważnia do ściągania nielegalnych wersji Windows’a.

Animer sprawdź na stronach Microsoft’u czy da się doinstalować inną wersję językową. Obawiam się , że taka możliwość jest tylko w Windows Vista Ultimate. Pomimo, że masz oryginalnego seriala to chyba jest on przypisany do francuskiej wersji systemu.

robilem tak samo z laptopem brata na windowsie xp

kupil go w paryzu, ja przeinstalowalem mu na polska wersje i aktywowalem przez stronke microsoftu uzywajac jego oryginalnego klucza

szukalem language patcha, ale jak to juz bywa jest w wielu jezykach tylko nie po polsku, niestety trzeba sciagnac pelna wersje po polsku

nic innego mi nie pozostaje… przeciez nie kupie drugiej visty skoro juz mam oryginal, tyle ze nie w rzadanym jezyku…

To niestety, jak się kupiło komputer w Paryżu, to trzeba się liczyć z tym, że nie będzie polskiej wersji językowej systemu. Bo ściąganie z internetu, nawet jak się posiada oryginalny klucz, jest nielegalne i niezgodne z prawem.

kovval zanim wkleisz link do strony, to sprawdź zawartość. Następnym razem wyciągnę konsekwencje, za punkt. 1.2

Szczuply_NH

Mekcal

Ludzie nie przesadzajcie !!

A tam niezgodne z prawem - kto wam takich głupot naopowiadał ?? Może źródło waszych bezsensownych wypowiedzi na temat prawa ??

To niestety, jak się kupiło komputer w Paryżu, to trzeba się liczyć z tym, że nie będzie polskiej wersji językowej systemu. Bo ściąganie z internetu, nawet jak się posiada oryginalny klucz, jest nielegalne i niezgodne z prawem.

Akurat dzwoniłem do Microsoft i pytałem czy jeżeli mam Niemiecką Ultimatę to czy mogę sobie zainstalować polską Ultimatę i czy to jest legalne. Odpowiedziano mi że mogę zainstalować polską wersję i aktywacja powiedzie się bez problemu jeżeli posiadam legalny klucz produktu. A jeżeli chodzi o dowód legalności to naklejka na obudowie zupełnie wystarcza.

Pomimo, że masz oryginalnego seriala to chyba jest on przypisany do francuskiej wersji systemu.

A świstak siedzi… :stuck_out_tongue:

No tak, ale czy mówiłeś im, że ściągniesz Vistę z nielegalnego źródła w internecie? Na pewno nie. A ja właśnie o tym pisałem. Bo co innego jest gdy się ŚCIĄGNIE (o to cały czas mi chodzi), a zainstaluje z oryginalnej płyty (tyle że np. pożyczonej), posiadając jednocześnie klucz.

Poza tym zauważ, że mówisz o edycji Ultimate, która powinna posiadać polski pakiet językowy, a w tym temacie chodzi o Home Premium.

Oty kosmos - o Milce idźcie pogadać na priva.

Najlepiej zadzwonic do Microsoftu i wyjaśnić wątpliwości :wink:

Co do ssania z neta to się zgodzę…

Ale ponoć jak się nie udostępnia to sam fakt ściągania nie jest niezgodny z prawem (wystarczy przez p2m)

Niezgodne z prawem jest na pewno używanie oprogramowania bez licencji - tyle że w licencji nic nie pisze o wersji językowej (nie osiągam też z tego żadnych korzyści majątkowych)… Ważne że zakupiło się legalnie produkt i aktywowało (a czy wersję z neta czy z NASA to już nie ma znaczenia) - Mam fakturę na Ultimatę, Naklejkę i to wystarczy (nośnika nie muszę mieć) a czy wystawioną po francusku czy po japońsku to już nie istotne.

MS na pewno się nie obrazi jeżeli w miejsce Visty HP FR zainstalujesz HP PL - jeżeli zakupiłeś HP FR.

A tym bardziej defakto , nie oskarży Cię o piractwo ;]

Posiadamy licencję na system np. home premium, i wazne że masz zainstalowaną wersję systemu zgodną z posiadanej licencji, a czy FR czy EN czy PL, to nie ma różnicy ;]

W takim razie, legalnym może być udostępnienie na p2m windows Vista ;]

I z wiadomych przyczyn, skoro masz legala, tylko inną wersję językową, ściagamy polską wersję, i mamy legalnie ;]

Trzeba także pamiętać, że ściąganie z p2m można nazwać legalne, ponieważ nie udostępniamy nikomu danych które samy ściągamy, tak jak jest to z torrentami i innymi, gdzie ściągając sami udostepniamy, ten fakt udostępniania jest nie legalny.

Dwa, dobrze że istnieją strony z torrentami, czy p2m, dlaczego ?

Dlatego , że można ściagnąć z neta inną wersję językową jak w tym temacie Visty.

Wiadomo , kto chce piracić , piracił bedzie, ale spora część ściąga z torrentów np. programy na które nabyła licencję, a po zainstalowaniu tak jak w tym przyopadku visty z obrazu zassanego na p2m, podanie klucza , na którego mamy lickę jest Legalne ;]

Najważnejszy jest klucz.Jkiś rok czy dwa siostra mojego kolegi będoąca na studiach dostała klucz do windowsa xp za darmo i kolega mówił że można aktywować na pirackiej kopi bez problemy i to jest wysztko zgodne z prawem.Lecz trzeba uważaćna obrazy z płyty i to co na to ktoś mógł wrzucić np wira najlepiej sobie porzyczyć orginalną płytke od kolegi ;]

A tak a propo piractwa można używać pirackich programów dla swojego użytku (windows,antywirusy,gry itp…) lecz nie można używać ich w firmach lub je publikować.

Więc jesli kto posiada piracki windows vista adobrze zrackowany to może spać spokojnie ;D nie ma mowy aby policja mogła zabrać wam kompa ;p

:o :lol: :x :shock:

Ja słyszałem, że to odnosi się tylko do filmów i MP3 :stuck_out_tongue:

Pomyśl, gdyby takie coś było legalne nikt nie kupowałby oryginału, tylko wszyscy ssaliby z neta. Nikt nie tworzyłby nowych programów, bo i tak nikt by nie kupił, tylko ściągnął za friko i… ups. chyba mamy problem. Filmy i MP3 ściągnięte, ale nie UDOSTĘPNIANE- w porządku, ale programy to zupełnie inna bajka. Takich to chyba nie można mieć nawet nie zainstalowanych. :twisted:

można używać mam w rodzinie prawnika pytałem sie go o te sprawy więc wiesz…

dla użytku domowego w którym nie czerpiemy z korzystania korzyści majatkowych! nei grozi nam odpowiedzialnośćia