Downloader DP

wczoraj chciałem pobrać jeden program z portau DP i pobrał mi się pobieracz DP zamiast żądanego pliku. Pobieracz DP nawet nie wystartował tylko od razu sypnął BSoDem 0000F. Po restarcie kompa (Syndroid), na pulpicie nie było żadnych ikonek, natomiast Avast pokazał downloaderDP.sbin (wtf?) z wirusem. Po jego usunięciu (i dezynfekcji), system się uruchomił ponownie i przy POST zwisł.

Pisze z fona. Na kompie instaluje się OS.

Wyjaśni mi to admin DP?

Proszę postronnych o nie udzielanie się w temacie.

Skoro prosisz postronnych o nie udzielanie się, to jedynym sposobem jest zamknięcie tematu. Jak pojawi się administracja, to go odblokuje i odpowie.

Zwis na etapie POST sugeruje problem ze sprzętem, chyba że miałeś na myśli późniejszy etap uruchamiania systemu. Co do pliku “downloaderDP.sbin”, nie kojarzę aby jakikolwiek element naszego asystenta pobierania tak się nazywał stąd podejrzewam, że to zbieżność nazw jakiegoś innego downloadera lub instalatora programu.

zainstalowałem OS, przy próbie odpalenia CZEGOKOLWIEK pojawia się błąd brak płyty sterowników systemu, tymczasem WSZELKIE wymagane pliki są dostępne na c:

mam pytanie: czy tego całego asystenta programowali ludzie związani z DP czy jakaś firma zewnętrzna?

Jak odinstalować to coś co miałobyć asystentem? Programy i funkcje? Tam nic nie ma.

Asystent to prosta aplikacja, która pobiera plik do katalogu tymczasowego a następnie go uruchamia. Nie ma więc czego odinstalowywać. Jeśli przeinstalowałeś OS i nadal miewasz jakieś problemy to nie widzę możliwości przypisania ich naszemu asystentowi…