DownloadHelper a ściąganie filmów

Witam

Mam problem z wtyczką DownloadHelper do FireFox-a. Nie mogę za jej pomocą ściągnąć serialu z twoje-seriale.tv. No więc, wczytuję stronę z serialem, klikam PLAY, klikam obok ikonki DownloadHelper-a strzałkę w dół, wybieram film (z menu wybieram ściąganie za pomocą wtyczki DownThemAll) i wyłączam stronę, aby mi nie potrzebnie nie buforowała. Plik zaczyna się ściągać, wszystko idzie dobrze, ale gdzieś w połowie wywala błąd w DownThemAll i pisze “Niezgodność rozmiarów”. Na stronie DownloadHelper wyczytałem, że te dwie wtyczki mogą być nie kompatybilne.

No więc drugie podejście, robię to samo co wcześniej, włączam DownloadHelper-a, ale tym razem w trybie zwykłego ściągania (czyli za pomocą wbudowanego w FireFox pobieracza plików). Tutaj pojawia się inny problem, mianowice gdzieś w miejscu, gdzie w DownThemAll wywalało błąd, to w tym przypadku download rozpoczyna się od początku, albo kończy się zbyt wcześnie (film jest wtedy obcięty z końca, ścięzka dźwiękowa nie zgadza się z obrazem).

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy, gdyż myślę, że wszystko powinno mi działać jak należy, ale nie wiem dlaczego nie działa…

Windows 7 64 bit

FireFox 9.01

Adobe Flash Player 11.1.102.55

DownloadHelper 4.9.8

DownThemAll 2.0.10

Mam jeszcze zainstalowanego FlashGot-a (1.3.6) i VDownloader-a (3.7.62-rozszerzenie; 1.0.0.1-wtyczka)

Być może wina leży po stronie szybkości mojego łącza, podczas ściągania to tylko 5-20 kB/s.

Może spróbujesz Internet Download Manager? Używam sporadycznie, nie natrafiłem na problemy.

Niestety to samo, przy 66,68 % wywaliło błąd, a pobierania nie da rady wznowić.

Może te filmy z tej strony są jakieś “nieściągalne”??

Proszę o pomoc…