Dowodu zakupu. kopia paragonu/wyciąg z konta

Cześć Wam,

W natłoku świątecznych zakupów wczoraj zdałem sobie sprawę że gdzieś wcielo mi fakturę za zakupiony prezydent. I teraz nie mam pojęcia gdzie ona może być xD. Wiadomo że lepiej mieć dokument potwierdzający zakup w razie wizyt w serwisie. Specjalnie wziąłem fakturę (na osobę prywatną) żeby jej nie zgubić - większy rozmiar. No ale niestety… Zakup dokonałem w hipermarkecie. Czy jest możliwość uzyskania kopi faktury w biurze klienta gdy osoba nabywając była osoba fizyczna? Domyślam że biorąc zakup na firmę po NIPie nie było by problemu.

Płaciłem karta. czy wydrukowane potwierdzenie zakup wystarczy w przypadku reklamacji?

Teoretycznie wystarczy ci dowolny dowód zakupu. W praktyce - jeśli nie masz paragonu lub faktury, w razie reklamacji czeka cię walka ze sklepowym betonem.

Wszystkie faktury są przechowywane w archiwum sklepowym (leżą w kącie magazynu) przez chyba 6 lat, im szybciej pójdziesz tym szybciej Ci wydadzą kopie, oczywiście pewnie z wielkim fochem, ale nie powinieneś mieć problemu :wink:

To  teraz prezydentów w hipermarketach sprzedają ?? Na kilogramy, czy na  sztuki ??

 

Drżyj  Obamo   :wink: