Dr Dree Studio 1.0 , Czy Oryginalne ?

Cześć. Dostałem propozycję wymiany swojego telefonu (wartego ok 350PLN) za słuchawki Dr Dree Studio 1.0, dodam że ten telefon wyniósł mnie ok 150PLN, gdyż mam ich dużo zamawiając hurtem,
No i pytanie do was, jako że ja nie jestem AudioFilem, a że telefon nie tak łatwo sprzedać chętnie bym się z nim wymienił, obecnie słucham muzyki na starych poczciwych SuperLux HD 681.

Wrzucam zdjęcia jakie dostałem od kolesia który chce się ze mną wymienić, zdając sobie sprawę że jest masakrycznie dużo podróbek postanowiłem napisać i założyć ten temat.
Koleś twierdzi że kupował je półtora roku temu~ za 1250PLN, były używane parę miesięcy bo na święta dostał nowszy model (również widoczny na tych zdjęciach).

Zdjęcia:

galeria allegro
Proszę o opinię, chodzi oczywiście o białe słuchawki, pozdrawiam

Proszę.

Osobiście nie ryzykowałbym. Raz, często podrabiane słuchawki. Dwa, najczęściej na takich “dealach” ludzi przekręcają. Trzy, to nie są dobre słuchawki. Cztery, nie jesteś audiofilem, masz dobre superluxy, które Ci wystarczą.

http://www.allekicz.pl/poradniki/marki,sluchawki-beats-by-dr-dre-oryginal-czy-podrobka