Dr Watson_problem z uzywaniem menu kontekstowego

Witam!

Jestem nowy na forum i z góry przpraszam za ew.błędy. Przeszukałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na mój problem ale go nie znalazłem. Proszę o pomoc w rozwiazaniu.

Nagle od pewnego czasu nie mogę skorzystać z menu kontektowego pod prawym klawiszem myszy. Kiedy klikam np. na ikonę na pulpicie to menu nie chce się otworzyć i Winda “mieli” coś długo a potem wyskakuje komunikat o problemi z drwtsn32.exe który musi zostać zamkniety. Kiedy sprawdzam to w menedżerze Windows to czasem tam widzę więcej niz jeden program drwtsn. Kiedy przymusowo zamknę jeden z nich to Explorer zamyka wszystkie okna, odświeża ekran i można zabawę zaczynać od nowa :frowning: Co ciekawe- kiedy wejdę do jakiegoś folderu i klikne prawym klawiszem na innym podkatalogu to menu się pojawia. Myślałem że może to być wina programów graficznych które dodały do menu możliwości przeglądania, ale to nie to bo je wyinstalowałem i nic. To samo się dziej z każdym plikiem który pojedynczo chcę sprawdzić…

Wywaliłem “cholernego” Watsona i efekt jest taki że pojawia się komunikat: Instrukcja spod" 0x…" odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000000”.Pamięć nie może być written.

Cały czas mam właczonego antywirusa, regularnie sprawdzam system AdAware i Spyware Doctor.

Uffff, przepraszam za długi wpis ale chciałem jak nawięcej podać wiadomości.

Pozdrawiam i proszę bardzo o pomoc

hmmmmmmm, spróbuj jeszcze przeskanować kompa spybotem

Witam!

Spróbowałem, coś tam znalazł ale w tym np. program DAP do ściągania plików. Poprzednio był i nic się nie działo.Tak czy owak, nadal to samo :frowning:

Dzięki za odzew ale potrzebne są inne kroki.

Pozdrawiam

Proszę o zmianę tematu na konkretny, który będzie mówił o problemie. Kliknij w guziczek icon_edit.gif

Masz syf.

:arrow: Daj Log z HijackThis – tu masz opis. w tym temacie daj loga :!:

:slight_smile:

Witam!

Podsyłam loga z HiJacka. Mam nadzieję, że dobrze to zrobiłem.

Pozdrawiam

mi kiedys tez takie cos wyskakiwało i było to spowodowane uszkodzoną kością pamięci ram. wiec przetesuj je mmtestem

Skasuj w HjT. Ale fałszywego Dr.Watsona nie widać.

Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

Hej!

Skasowałem co było powiedziane i teraz nowy log. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

log ok, czysto

Witam!

Uffffffffffffff, wreszcie znalazłem lekarstwo na tego cholernego Watsona :lol: !

Dwa dni szukania po różnych forach i udało się znaleźć ślad. Z systemu trzeba było odisntalować kodeki Divix. Na wszelki wypaderk wyinstalowałem wszystko co się tyczyło Divixa. Teraz bedę po kawałku próbował wczytać je z powrotem.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za okazaną pomoc.

Andy