Dragon Age 1 a sam klucz z allegro

Witam.

Mam prawdopodobnie banalne pytanie. A mianowicie czy na kluczach z allegro np: http://allegro.pl/dragon-age-poczatek-wyprzedaz-automat-24-7-i1577893855.html da się zainstalować grę pobraną z torrent’ ów lub przegranych z oryginalnych płyt, czy trzeba ją koniecznie pobierać przez “EA downloader’ a”?

Podkreślam, że nie posiadam ściągniętych obrazów a jedynie miałbym dostęp do wzięcia ich od pewnych osób.

Pozdro

Nie znam odpowiedzi na pytanie jednak, jeśli zainstalujesz DA:P’a z płyt będziesz musiał wkładać je za każdym uruchomieniem gry.

Przy ściąganiu z EAD’a nie będzie tego problemu i płytki nie będą w ogóle potrzebne.

EADM jest tak Steam o ile Ci coś to mówi. Czyli możesz ściągnąć grę bezpośrednio z EADM poprzedzając rejestracją owego kodu na systemie. Natomiast możesz również wklepać kod pod “nieoryginalną” wersję i grać.

“Hurricane” dzięki o to mi chodziło.

“~FraQu” zawsze można użyć zmodyfikowanego obrazu DVD tak jak to robię do Mass Effect 2 (oczywiście oryginalnego)

Jeśli kupujesz klucz do EADM to możesz ściągnąć pełną wersję gry (chodzi o sam klucz) tak jak na steam. EADM pozwala na ściąganie legalnych wersji gier od EA

Wiem o co “biega”. Chodzi mi jedynie o to, że:

  • kupuję na allegro klucze

  • idę do znajomego co ma Dragon Age 1 w wersji BOX (tłoczone płytki z książeczką w fikuśnym plastikowym pudełeczku)

  • za pomocą np.: Alcohol’ a 52 % robię obrazy tychże płytek

  • przychodzę do domciu, zaglądam na e-mail’ a; są kluczyki więc biorę się za instalowanie

  • podczas instalacji z tychże skopiowanych płytek, przy prośbie o wpisanie klucza podaję te co zamówiłem na allegro

  • po wpisaniu klucza gra się normalnie instaluje, uruchamia i łączy się z serwerami EA

  • cieszę się oryginalną grą

“Hurricane” odpowiedział już na nurtujące mnie pytanie.

A to przepraszam :slight_smile: