Dragon Age Inkwizycja strasznie się tnie

Witam.

Mój sprzęt:

Jaki system ?

Zamknij niepotrzebne programy w tle - nie ma co się oszukiwać - ja mimo niezłego sprzętu grałem bez antyaliasingu i ze średnią jakością wody i cieni. 

Spróbuj w menadżerze zadań ustawić wysoki priorytet. Zawszę coś pomoże. Zobacz czy w folderze gry nie ma pliku ustawień. Możesz również pobrać Game Boostera i co nieco powyłączać . Jeżeli nic nie pomoże, spróbuj napisać na support bo parametry kompa są spoko, OS również jest wporządku.

Ps : Czy jest to może laptop ?

Windows 7

NIe to nie laptop. No zaraz popróbuje wszystkiego może coś pomoże. Dziwne bo inne gry mi działają bez problemu. Battlefield 4 czy Shadow of mordor na wysokich bez najmniejszysz ścinek mi działa elegancko a tutaj to jakaś masakra jest :stuck_out_tongue:

Nic nie pomaga… Nie mam pojęcia co się dzieje. Może strzele sobie format komputera to zacznie działać

ja mam gtx 980 i też mi sie strasznie tnie ,a mam zoptmalizowaną w eksperience

Panowie mam dla was ROZWIĄZANIE z własnego doświadczenia. Miałem dokładnie tak jak wy, MENU cieło, zanim się w ogóle jakaś opcja uruchomiła to mogłem iść sobie zrobić kawe. Zrobiłem wszystko na LOW nic nie pomogło. Zamieniłem mojego Phenona z x2 na x4 czyli 4 dzenie i gra chodzi mi na FULL, nic nie tnie menu też. Powód nasuwa się sam, na dwóch rdzeniach była tragedia na 4 chodzi na maxa. Chyba spierniczony kod gry, skoro taki problem jest na dwóch jajkach, Może będzie jakiś patch, nie wiem. Ja w biosie, na mojej płycie głównej zmodowałem sobie procesor :smiley: i jest pięknie.

 

Mam nadzieję, że komuś pomogłem