Dragon Age: Początek, miganie ekranu

Witam. Podczas uruchomienia gry Dragon Age: Początek już w menu głównym zaczął mi migać ekran. Pozmieniałem ustawienia grafiki na najniższe i nadal to samo, zainstalowałem patcha i nic z tego nawet na najwyższych detalach jest miganie ekranu. Kiedy rozpocząłem grę to nie przestało migać lecz jeszcze gorzej migało. Jeśli chodzi o to miganie to jest to coś takiego, że pojawiają się różne paski na ekranie.

Mój sprzęt: Intel Core 2 Duo E4600 2.7GHz, 2GB RAM DDR2, GeForce GTS 250 512MB GDDR3, zasilacz Amacrox Warrior Ax450-pnf.

Występuje to tylko w tej jednej grze?

Aktualizowałeś sterowniki? (jeśli tak spróbuj starszej wersji)

Jeśli problem występuje we wszystkich grach 3D na różnych sterownikach możliwe, że karta graficzna zaczyna kończyć żywot ale to tylko moje przypuszczenia

Tak, to wstępuje tylko w tej jednej grze. W innych grach nie ma w ogóle problemów. Chyba, że najlepiej będzie sformatować dysk? Zainstalowałem starszą wersję sterowników, ale to nic nie dało, obawiam się, że mogły zostać jeszcze śmieci z najnowszej wersji sterowników, które niedawno usunąłem. Obecnie mam zainstalowane stery z płyty, te podstawowe.