Dragon ball budokai 3 problem z emulacja na pc


(Gradzio) #1

Witam mam oryginalnego budokai 3 no i niestety zepsutego ps2 no wiec znalazlem ze mozna przez emulator pograc na kompie,ePSXe tym programem proboje emulowac ale po wlaczenia jest czarny ekran i nic sie nie dzieje.Prosze pomozcie


(Gardner) #2

Jak sama nazwa wskazuje ePSXe służy do emulacji gier na PSX (czyli PlayStation i PlayStation One). Do emulowania PS2 najlepszy jest PCSX 2... inną sprawą jest, że jedyny legalny sposób zdobycia biosa jest samodzielne skopiowanie go z konsoli, ale i tam Sony tego nie pochwala...


(kijek) #3

Jak zdobędziesz procesor o architekturze 128bit dla komputera, to możemy pogadać.


(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN


(Gradzio) #5

proboje emulowac na pcsx2 ale wyskakuje cos takiego could not load gs plugin o co chodzi?prosze pomózcie


(kijek) #6

Nie masz pluginu GS, przecież wyraźnie jest nbapisane. I jak już napisałem, bez procesora 128bit (dla PC takich nie ma), to sobie nie wyemulujesz. Dodatkowo gra straci swój klimat.


(Gardner) #7

A ja się nie zgodzę, widziałem, jak ludzie emulowali sobie PS2 bez problemu na komputerach przy pomocy PCSX2. A animacja była płynna. A to, że maszyna musi trochę mieć poweru, żeby tę emulację uciągnąć to inna sprawa. Komputer to komputer, żaden nie jest taki sam i nie każdy to demon szybkości.


(kijek) #8

Jak zaczniesz się interesować programowaniem, to zrozumiesz. Spróbuj napisać program przeznaczony dla 64 bit i odpal go na 32, zobaczymy co uzyskasz.